Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

ana_art 12:17, 03 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nie będę oryginalna gdy powiem, ze jest cudnie! Każdy busz fotografowany z daleka jest buszem
Po fotkach odgórnych stwierdzam, że powinnaś mieć tytuł ogród do kwadratu. Piękne są te kwadraty i kwadraciki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malkul 12:20, 03 sie 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja natomiast wole jednak spokojnijsze twoje kadry
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
makkasia 14:18, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Ja nie wiem co ja bardziej u Ciebie lubię czy busz, czy kwadratowy...busz a właściwie to nie mam dylematu kocham wszystko

U mnie muszą być maliny z fioletami na jednej rabacie tylko myślę, jak to zrobić aby z ciepłych barw przechodziły w zimne, przedziałki zrobię z rozplenic albo jakiś innnych średnich traw i buksów. I przez Ciebie musowo muszę mieć The Alnwick Rose !

buziam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Milka 14:33, 03 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja też uwielbiam te twoje kwadraty, bardziej jak busz w innym miejscu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Juzia 14:33, 03 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
makkasia napisał(a)
Ja nie wiem co ja bardziej u Ciebie lubię czy busz, czy kwadratowy...busz a właściwie to nie mam dylematu kocham wszystko

U mnie muszą być maliny z fioletami na jednej rabacie tylko myślę, jak to zrobić aby z ciepłych barw przechodziły w zimne, przedziałki zrobię z rozplenic albo jakiś innnych średnich traw i buksów. I przez Ciebie musowo muszę mieć The Alnwick Rose !

buziam


Rób Kasiu, rób....ja podpatrzę te maliny z fioletami
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 19:20, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
Słuchaj, a co Ty robisz ze masz taki zwirek ładny? Pryskasz w nim chwasty, czy dziabiesz? Twoje jeżówki, zielone oko, też mają taki cudny kolor? biskupi?


Dłubie... Nie uzywam roundapa w ogrodzie tylko za płotem.... Tak Green Eyes sa biskupie, piekne SOM
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:23, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
jazzy napisał(a)
Kurcze Marzen, całkiem nieźle to wygląda z góry


Lubie sie gapić z gory na moje kwadraty. Ale najlepszy punkt widokowy jest z pokoju corki, na ogród w calosci. A ona ma wciąż zasloniete żaluzje. Chyba ja musze wyksmitować coby sie z sypialnią do jej pokoju przenieśc
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:25, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia napisał(a)
Hahaha...Tradescant czerwony

A czemu Burgundy Ci się nie podoba????
Hortensja też śliczna!
Ja nie wiem co Ci nie pasi



Nie lubie takich upałów bo róze maja dziwne kolory, zwłaszcza burgundy, ktora robi się purpurowo-brązowa bleeeee

Nie po to jeżdże na wakacje na wysypy aby było max +28 stopni aby w moim ogrodzie groziło mi +40!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:26, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
waldek727 napisał(a)

Oszczędzaj siły na cały przyszły tydzień. Mnie się wydaje, że zostanie teraz pobity rekord z 29 lipca 1921 roku. Boję się, że jak wrócę znad Kamiennej, to zastanę w ogrodzie widok przypominający Saharę.


Jakiś subtropikalny klimat mamy.... A potem pewnie wichury, gradobicie. Jak to mawia moja mam KONIEC ŚWIATA!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:29, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Dużo osób pisze, ze nie podoba im się teraz ogród... Podpisuje listę obecności Jak patrze teraz na mój ogród to mam ochotę znowu wyjechać do Katowic i wrócić nie wiem kiedy

U Ciebie jest pięknie


Sebek przez kilka lat tak miałam... A teraz po uspokojeniu i wyciepaniu bylin lubie letni ogród. Zima te go lubię dzieki trawom i zimozielonym , wiosna tez i jesienią

I teraz czekam na białe zawilce z miskantami i planuje białe tulipany. Wszystkie kolorowe wykopie na różanke a w pozostałych miejscach będzie biało i purpurowo jak u Danusi. Po co eksperymentować, wystraczy kopiować najlepszych , znaczy sie inspirować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies