Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 12:41, 06 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonka bardzo ładna ta miniaturka karmnika, ale nie mam takiej. Widziałam jeszcze małe domeczki dla ptaszków - zawieszki też super.
Muszę zacząć kupować fajne gadżety skoro rozpoczęłam przygodę z wiankami

Sylwia bardzo ciekawy

Aniau mnie mroźno, a śniegu troszeczkę. Ciągle czekamy na solidną porcję śniegu

Hania uuuuuu przeciążyłaś rękę czy inny powód niedyspozycji? Jak ręka wróci do formy to może powrócisz do wiankowania
Zdrówka życzę

Ania nawet fajnie wygląda wianek w tej włóczce. Nie chciało mi się pomponów robić - Ciebie podziwiam, więc takie coś wymyśliłam. Widziałam, że pompony można kupić gotowe

Karolka masz rację - wszystko ma swój czas. Ciekawa jestem Twoich zimowych dekoracji. Ja oprócz wianka nic innego nie robię. Powstrzymuję się z kupnem hiacyntów i żonkili do czasu, aż świąteczne ozdoby schowam

Magda dziękuję Dla Ciebie również życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Hortek nie okryłam, a Ty okryłaś? W zeszłym roku wiosenne przymrozki moim zaszkodziły. Mam nadzieje, że w tym roku pogoda wczesną wiosną będzie bardziej łaskawa
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anabuko1 13:09, 06 sty 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ta rabata z trawami świetnie wygląda. Suuper zmiany.
I te cudne hortki.Jak ja je kocham.
Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny zimowy , świąteczny dzionek
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Madzenka 13:12, 06 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Alez swietna ta włoczka ! Czekam na ostateczny efekt wiankowania
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 17:24, 06 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirelka, właśnie e-Ma męczę o taki karmniczek z odpadków. Moze umęczę. Na razie się smieje, ze robotę mu wynajduję
____________________
Ogródek Iwony II
18:49, 06 sty 2017
Mirelko śliczna ta włóczka Wianek bardzo ciekawy,taki zimowy no i milusi A podobny domek z linku Iwony można zamówić na allegro.Zamawiałam zawieszki domki na choinkę rustykalną.
Mixtoorka 08:10, 07 sty 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mirellko kuchnia ma w 90% stoi. pojechaliście w ten mroz nad morze? uwielbiam szaleństwo
Ja pozwolę sobie tylko na tulipany cięte bo uwielbiam je w wazonie. Ja przez remont nie robiłam dekoracji świątecznych. Muszę coś wykombinować bo się uduszę
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Iwk4 08:41, 07 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022

http://allegro.pl/zawieszka-na-choinke-budka-domek-drewno-myh192933-i6620427395.html
Zobacz, jaki fajny
____________________
Ogródek Iwony II
MirellaB 08:57, 07 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ania dziękuję za miłe słowa. Zastanawiam się czy w tym roku powtórzyć stipę na tej części rabaty czy może inną trawę posadzić. Prairie fire zaczęła mi się podobać. Mam ją w donicach i jestem zadowolona

Madżenka wianek czeka na przyozdobienie

Iwonka jak namówisz to już oczami wyobraźni widzę jakie cudeńko wymuskane eM Ci stworzy

Ania cieszę się, że zaglądasz na mój wątek i ślad zostawiasz Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzin częściej
Wysłałam Ci wiadomość

Karolka cieszę się razem z Tobą z postępów kuchennych Jak już będzie w całości to pokażesz?
Nad morze chcemy jechać, ale termin nie ustalony.
W B są tulipany piękne. Ja zacznę wiosenne kupować jak zimowe dekoracje schowam

Iwonka fajny ten domek - zaznaczyłam Szkoda tylko, że losowo wysyłają. A ja szukałam na A i nie mogłam poszukać, tylko duże wyszukałam Taki domek to też może być jako zawieszka na wiosenny czy wielkanocny wianek. Jak znajdziesz inne to podaj link
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
10:34, 07 sty 2017
Mirelko linki poszły
Sporo zamawiam z a..Teraz w sezonie świątecznym robiłam zawieszki na choinkę.
Miłego weekendu życzę chociaż strasznie mrozi.Ale jak to zimą i śnieg musi być i mróz
MirellaB 12:44, 07 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aniu wysłałam Ci wiadomość
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies