Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 16:31, 11 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gosia wianek Kubusiowi się podoba. To zimowy wianek do przedszkola

Iza rozkręcam się wiankowo

Alicja wianek w realu wygląda ładniej niż na zdjęciu. Włóczka nie jest czarna tylko ciemniejsza szara

Zoja bardzo fajnie napisałaś hi hi

Kamila tak mi się skumulowało wiele spraw, że weekend pracujący. Chorobowo u nas cały czas to wszystko komplikuje. Byle do wiosny

Terenia dziękuję Kubuś zadowolony, to wianek do przedszkola

Renia tak to był pracowity sezon. W nadchodzącym odpoczywam Najcięższe sprawy ogrodowe mam zrobione, a reszta to kosmetyka
Wianek owinięty czeka na przyozdobienie Nawet fajnie wygląda w tej pomponiastej włóczce




____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 16:37, 11 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Taki mały karmniczek kupiliśmy, ale jest fajny. Głodne wróbelki i sikorki już go oblegają - stołówka z wypasionym jedzonkiem



____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Basilikum 16:45, 11 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
fajnie wyszedl wianek cos mu jeszcze doczepisz?

a karmnik super zakup
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
18:34, 11 sty 2017
Śliczne wianki Mirelko poczyniłaś Obydwa pomysłowe.Takie mięciutkie,na pewno miłe w dotyku.Dzieci w przedszkolu zapewne będą się cieszyły z wianuszka z bałwankiem Trafi tam jako dekoracja czy na kiermasz zimowy?
Ja dziś znalazłam narzutkę ecru jakby polar w siwe gwiazdki.Zrobię rulon z tego i obszyję styropianowy podkład wiankowy,będę kombinować jak go potem przystroić.Ale pewnie pójdę w szarości.

Karmnik fajny,ptaszki zadowolone z każdego-grunt by był pełen U nas stoi pod oknem kuchennym,fajnie poobserwować ptaszyny jak się uwijają.
AngelikaX 19:25, 11 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Wianek super - co jeszcze chcesz do niego dodać?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
anna_t 19:39, 11 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
MirellaB napisał(a)
Ania nad rabatą kuchenną się zastanawiam, ale chyba nic z tego, bo by trochę nachodziła na hortensjową - niezbyt to wygląda Muszę jeszcze pokombinować.

a moze je połaczyć...? cały narożnik domu byłby obsadzony
narysujesz plan z góry jak teraz masz?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Makao_J 10:16, 12 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Uważam że początek wiankowania zakończył się pełnym sukcesem. Brawo Mirella.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AnnaCh 11:10, 12 sty 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mirelka, bardzo mi się podoba ten wianek Kubusiowy do przedszkola też
Buziaki dla Was
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Mixtoorka 13:01, 12 sty 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
O! Ale super wyszedł pomponiasty wianek i przypomniałaś mi, że mój karminik pusty stoi a karma w piwnicy...karygodne!

Karmnik śliczny nie dziwne, że jak jedzonko wypasione to i ptaśki chętnie zaglądają
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 14:16, 12 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iza wianek coś jeszcze będzie miał doczepione
Karmniczek jest super, dużo ptaszków, miło przez okno kuchenne się obserwuje

Ania zimowy wianek z bałwankiem do przedszkola dzisiaj zawiozłam i powiesiłyśmy z Panią wychowawczynią jako ozdobę na drzwi.
Ooooo polar ecru w gwiazdki na zimowy wianek super. Jeszcze tej zimy zrobisz ten wianek? Ciekawa jestem jak będziesz rulon zakładać na wianek? Ja wianek przecięłam, naciągnęłam zeszyty wełniany rulon, styropian skleiłam, a rulon zaszyłam
Kilka fajnych wełnianych swetrów i szali, które miałam odłożone do wydania zostawiłam właśnie z myślą o przyszłych zimowych wiankach
Karmnik super, Kubuś obserwuje ptaszki - ja również

Angelika nie wiem jeszcze co przywieszę jako ozdobę, ale będzie to ręczna robótka

Anna_t zastanawiam się nad połączeniem tych rabat. Czekam na odpowiedni moment, żeby eMowi powiedzieć i obdyskutować

Ania Makao_J dziękuję

Ania AnnaCh dziękuję

Karola koniecznie wystaw karmnik.
My nie mieliśmy i kupiliśmy taki mały w Leroy'u za 15,00 zł - wróbelki i sikorki się w nim mieszczą, a sroki jedzą z miseczki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies