Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 19:10, 01 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dominika chwasty są. Dwa razy pieliłam to znaczy pierwszy to był ogar ogólny. Póżniej głębsze pielenie. Od ponad dwóch tygodni nic nie ruszone. Nie mam na to czasu. Teraz rozpoczęłam rozkopywanie górek w przed ogródku. Jakże optymistycznie podeszłam do sprawy. Wydawało mi się, że zrobię to w dwa dni. Nie ma takiej opcji
Trochę za ciężko. Do końca tygodnia mi zejdzie. W pierwsze dni maja robię przerwę.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
dominika_ 21:07, 01 maj 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Ja dziś miałam wsadzić bukszpany i pielić, ale było tak gorąo, że się nie dało, więc sprzątnełam kotłownię po malowaniu. Także Aniu nie ma co ponad siły, zdrowie ważniejsze
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Magleska 22:58, 01 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
na rabatach masz ślicznie ....kosteczka też śliczna
ciekawa jestem co tam w przedogródku wymyśliłaś
powolutku ogarniesz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anusia 07:51, 02 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
dominika_ napisał(a)
Ja dziś miałam wsadzić bukszpany i pielić, ale było tak gorąo, że się nie dało, więc sprzątnełam kotłownię po malowaniu. Także Aniu nie ma co ponad siły, zdrowie ważniejsze


Pracy u ciebie nie mało. Zawsze tak jest jak nie w domu to w ogrodzie. Ja też nie narzucam sobie ponad siły bo mój kręgosłup niestety daje póżniej znać o sobie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 11:36, 02 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Magleska napisał(a)
na rabatach masz ślicznie ....kosteczka też śliczna
ciekawa jestem co tam w przedogródku wymyśliłaś
powolutku ogarniesz


Magda w przed ogródku będzie dziewięć kul danica. Nie chcę bawić się w strzyżenie, więc idę na łatwiznę. Mam na folkowej dwa cyprysy. Kolorystycznie zlewają się z ścianą tuj więc przeprowadzę je do przed ogródka. Żurawki bery smotkie, reszta do przemyślenia jeszcze.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
anabuko1 13:59, 02 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Na rabatach fakt pięknie i kolorowo.
Trochę widzę jeszcze z tym przed ogródkiem czeka.
Na weekend sadzenie ??
Jeszcze trochę i tutaj będzie pięknie.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 23:39, 02 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Znowu ide w piatek pod Sejm we wspolnej sprawie.

Jak chodniczki zrobione to od razu inaczej mozna suchym butem wejsc do domu.
Piszesz, ze masz dosc. Moj eM ma bunty codziennie ale robi bez niego nie dalabym rady. Mam duza dzialke wszystko zarasta nie piele motyka pozrywam na sloncu wyschnie i wygrabie. Niektore rabaty zwirem przykryte inne kora i sie nie przejmuje.
Jak bym miala wszystko pielic recznie to bym zwariowala od pracy.
Mam rabaty ktore sa porzadnie zrobione i nawet sie ich nje dotykam.

Pozdrawiam Aniu
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Urszulla 19:15, 03 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Przedogródek to sama przyjemność projektowania pracę musisz rozłożyć w czasie a ja najbardziej lubię tą twórczą pracę uzupełnienia rabaty i zmian. Obserwuję co rośnie i co mi się podoba. I tak chodzę i dumam, to lubię najbardziej

Ciekawe jaka u Was pogoda bo burze i grad dziś był w Polsce.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anusia 22:33, 03 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)
Na rabatach fakt pięknie i kolorowo.
Trochę widzę jeszcze z tym przed ogródkiem czeka.
Na weekend sadzenie ??
Jeszcze trochę i tutaj będzie pięknie.


Aniu w weekend a właściwie od jutra dalej będę przekopywała hałdę ziemi. To taka optymistyczna opcja, że do soboty dam radę. Pierwszego mieliśmy gości i dzisiaj też. Nie dało się jednak nic nie zrobić w ogrodzie. W między czasie podzieliłam żurawki Przesadziłam młode tawułki w docelowe miejsce. Zajęłam się rozsadą jeżówek i takie tam.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
bacowa 22:39, 03 maj 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Anusia, Danica to dobry wybór . Efekt dobry i zero pracy, posadż je przynajmniej co 1m.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies