Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Urszulla 20:46, 06 maj 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
Trzymam kciuki za frontową. Ja też ten temat męczę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ElzbietaFranka 21:16, 06 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14089
Anusiu oczywiście, że reklamuje. Ja też niektóre róże z odkrytym korzenie kupowalam u nich i są ładne.

Jesteś pewnie szczęśliwa, że już koniec robót drogowych, znam to że wreszcie sucha stopa można przejść do domu.
Myśmy robili odwodnienie wewnętrzna meliorację i inne prace poszły w kat, ale najważniejsze, że będzie sucho woda nie będzie zalegac.
Ładna pogoda to trzeba wykorzystać.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
BASIA8 09:46, 08 maj 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630




Anusia alllllle pięęęęęęęęknie u Ciebie Kostka wyszła ślicznie - w realu pewnie jeszcze piękniej jest
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 10:00, 08 maj 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Anusia czytam że na Mazury planujecie jechać My o morzu myślimy i o mazurach. Jeszcze plany nie sprecyzowane gdzie, ale jakieś są. Zobaczymy co z tego wyjdzie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
martaibartek 12:35, 08 maj 2018


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Aniu jestem ciekawa planów na front-masz jakiś rysunek/pomysł? zdradzisz?
____________________
MirellaB 16:42, 08 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Fajne to miejsce z ławeczką. Na przeciw masz rabatę, z jednej strony ławki widzę rośliny, a z drugiej strony ławki co będzie?

Pięknieje Twój ogród
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anabuko1 17:11, 08 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
Kostka wyszła suuper.
Podoba mi się ten kącik z ławeczka. Kiedyś i ja na nowym areale coś takiego zrobisz osią widokową . Ale na razie to marzenia.
A przy tej ławeczce co będzie rosło ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 20:57, 08 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Urszulla napisał(a)
Trzymam kciuki za frontową. Ja też ten temat męczę.


Ula podglądam Twoje wyczyny. Niestety trzeba włożyć sporo wysiłku w uporządkowanie. Wiem co to znaczy teraz.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:04, 08 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
Anusiu oczywiście, że reklamuje. Ja też niektóre róże z odkrytym korzenie kupowalam u nich i są ładne.

Jesteś pewnie szczęśliwa, że już koniec robót drogowych, znam to że wreszcie sucha stopa można przejść do domu.
Myśmy robili odwodnienie wewnętrzna meliorację i inne prace poszły w kat, ale najważniejsze, że będzie sucho woda nie będzie zalegac.
Ładna pogoda to trzeba wykorzystać.
Pozdrawiam


Elu czytałam o waszych problemach z wodą. To była konieczność inaczej większość roślin by pogniła. U nas lekko z górki, więc woda spływa. Nasz teren na mapie zaznaczony jest jako Moczary. Wokół Malborka a mianowicie zamku było kilka 'glinianek'. Wydobywano glinę do budowy murów. Z naszego terenu też.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:10, 08 maj 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)
Anusia czytam że na Mazury planujecie jechać My o morzu myślimy i o mazurach. Jeszcze plany nie sprecyzowane gdzie, ale jakieś są. Zobaczymy co z tego wyjdzie


Basiu nasze plany sąprecyzowane. Miejscówkę mamy w Spychowie. Zarezerwowałam w lutym. Chcemy zwiedzić fort Boyen w Giżycku. W okolicach Mrągowa jest Motylarnia. Gościli u Mai w ogrodzie. Nic tylko należałoby jeszcze zamówić pogodę.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies