Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 12:47, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Justys, tyle ze M tez machnal reka, Babcie i dziadkowie - jak to, nie bedzie? Jak to? No i Mloda - ona po prostu CHCE...
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:07, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38752
No jak moje zechce to też ją puszczę..... tyle że najpierw chrzest by musiała przyjąć

Ale myślę, że jej wytłumaczę... jak to naprawdę jest.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 13:11, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiesz, to jest trudne. Bo mojego dziecka nie bardzo interesuje otoczka duchowa; za to chce wiedzieć dlaczego ona nie może kolęd się uczyć skoro wszyscy się uczą, kleić szopki skoro wszyscy z klasy kleją, a do komunii takie śliczne sukienki sa i ona bardzo chce sypać te kwiatki...
tłumaczę sobie ze chyba krzywdy jej na tej religii nie zrobią...
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:18, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38752
Pewnie, że nie zrobią krzywdy...ale dla mnie pójście do komunii z powodu samej sukienki i prezentu nie jest ok...dlatego chcę młodej wytłumaczyć. Albo idzie bo chce chodzić do kościoła, albo nie idzie... a sukienkę mogę jej kupić bez okazji.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 13:21, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Spytaj dzieci w tym wieku po co się idzie do komunii - po ładne sukienki i prezenty ech
szkoda slow. To samo jest później - bierze się ślub kościelny, bo tak wypada, bo tradycja, a co dziadki/wujki powiedzą... i tak się kreci. I okazuje się ze prawie 100% Polaków to katolicy...
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:23, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38752
popcorn napisał(a)
Spytaj dzieci w tym wieku po co się idzie do komunii - po ładne sukienki i prezenty ech
szkoda slow. To samo jest później - bierze się ślub kościelny, bo tak wypada, bo tradycja, a co dziadki/wujki powiedzą... i tak się kreci. I okazuje się ze prawie 100% Polaków to katolicy...


Hahaha.. no tak jest.
Ale nie u mnie. Ja swoje wywalczyłam już w liceum Z bieżmowaniem jeszcze miałam problemy....ale później już postawiłama na swoim


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 13:26, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja tez nie mam ślubu kościelnego, dla jasności Ale dookoła mnóstwo takich "bo wypada", bo wszyscy tak robią.. ech.. no zobaczymy. No nic, szkoda slow, czas zająć się praca..
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:29, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38752
popcorn napisał(a)
Ja tez nie mam ślubu kościelnego, dla jasności Ale dookoła mnóstwo takich "bo wypada", bo wszyscy tak robią.. ech.. no zobaczymy. No nic, szkoda slow, czas zająć się praca..


Każdy robi jak uważa...

Miłego pracowania
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 13:58, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38752
Hahaha! Akurat koleżanka na Fb mi podrzuciła
Nie posyłaj dziecka do komunii
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ren133 15:33, 04 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Juzia napisał(a)


Ja czuję, że też będę tą nawiedzoną w szkole młodej.... Przyzwyczajam się już do tej myśli, bo od września będzie walka


Z perspektywy czasu powiem Ci, że ... nie warto
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies