Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

jankosia 14:12, 16 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Podpisuję się pod tym co Gosia napisała obiema "ręcyma". I trzeba tylko przetrwać ten niepewny okres nieuregulowanych spraw z majątkiem i potem już tylko New life A potem na jednej z tych wycieczek spotkasz wariata takiego jak ty i zobaczysz Czego z całego serca ci życzę

Trochę nie zgadzam się z Krysią. Ogród przy domu to nie jest sprawa dla rzeczoznawcy- on wylicza suche fakty i liczby , a ludzie często kupują... sercem. Dom z trzema starymi drzewami kupiłabym chętniej nawet gdyby był do remontu i kosztował tyle co nowiutki gdzieś na ciasnym przedmieściu. Więc mimo że otoczenia posesji nie da się twardo wyliczyć i czasem może nawet niespecjalnie podnieść cenę to wpływa na pewno na ostateczną decyzję o kupnie lub nie. Akie jest moje zdanie.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 14:15, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Monia, jakoś będzie. Oby lepiej.
Ogródek ogarnę, jak zawsze. Podejrzewam że tego co sprzedam nawet się uda nie zauważyć na moich ciasnych rabatkach.
Pewnie że lepiej wygląda ładny ogródek, ale myślę że mojemu to akurat na dobre wyjdzie jak trochę przerzedzi się tu i ówdzie
____________________
Mój nowy ogródek
malkul 14:57, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Krys napisał(a)


Monika nie zgadzam sie z tym co piszesz,nigdy przy wycenie domu ,działki nie ma az tak wielkiego znaczenia w co jest wyposazony ,jak pomalowany bo kupujacy ma inny gusty i chce po swojemu urzadzic dom ,działke ,tak to wyceniaja rzeczoznawcy majatkowy.

Karolina sprzedawaj co mozesz bo za pojedyncze rosliny wiecej kasy dostaniesz niz za całośc ogrodu,nie poddawaj sie !.
... [/quote


teraz ja się nie zgadzam
wszystko zalezy od sytuacji, ja kiedyś sprzedałam mieszkanie w ciągu 1h po jego wystawieniu w necie. i facet wszedł do mieszkania i powiedział że dopłaci "sporą X kwotę" ale chce żeby wszystko zostało jak stoi, dosłownie nic mam nie brać.
także sytuacji jest milion
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
popcorn 15:03, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia bo ja też bym kupiła Twoje mieszkanie z Twoim gustem musiało być miodzio
____________________
Mój nowy ogródek
kasia_w 15:07, 16 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
popcorn napisał(a)
Granitowe kulki na lotnisku w doha. Przygarnelabym



Prawdziwe jedzenie w qatar airways



hhe bliskie widoczki mi serwujesz
a gdzie kocyk, poduszki itp. Ich "zaślepek" na oczy do dziś używam, świetne są
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Wendy79 20:20, 16 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
malkul napisał(a)
Długo karolciu obserwowałam twoją sytuację, czułam nosem co się święci i duzo nei raz myślałam o tym i wiesz co zawsze dochodziłam do jednego tylko wniosku: jesteś cudowna, ambitna, wykształcona, mega pracowita i pomysłowa, piękna, ciekawa świata, pełna pomysłów i radosci - nie może być inaczej jak tylko dobrze. Z reguły jest tak że jedno się kończy a drugie sie zaczyna otwiera nadzieję na lepsze jutro. z domem masz rację- za duzy , za drogo i w sumei to ja cie szczerze powiem że mimo iż kocham nasz dom i ogród to postąpiłabym jak ty w takiej sytuacji


Kochana i ja tak myślę. 11 lat temu przeszłam coś bardzo podobnego, z tym, że on nie był moim eMem. Zostawiłam wszystko i zaczęłam nowe życie. Nie żałuję, dzisiaj postąpiłabym tak samo. Ściskam i przytulam do serca. "Gdy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno" - będzie już tylko lepiej.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 10:07, 17 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Karola przyszłość potrafi zaskakiwać. Wierz mi.
Ja z poprzedniego związku wypisałam się szybko, wiedziałam że będę nieszczęśliwa, mimo iż był w planach wypasiony dom, a na wycieczki mogliśmy fruwać co 3 miesiące bo kasa była.
Teraz mam swój mały dom, spokój, zrozumienie i radość dni codziennych... ale wierz mi było trudno, jako samotna matka z rocznym dzieckiem założyłam firmę i budowałam dom... szkoda gadać.. i w tym wszystkim trafiłam na mojego obecnego męża... więc wiara niech Cię nie opuszcza.... dobrych ludzi spotykają dobre rzeczy...
____________________
Z Pszenicznej...
agniecha973 11:50, 17 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Karola, trzymam kciuki. Człowiek w życiu powinien być szczęśliwy, tego się trzymaj.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Madzenka 17:49, 17 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zaczynasz nowe życie , trzymam kciuki obiema rekami! . Mam nadzieje ze szybko uregulujesz sprawy finansowe i zaczniesz zyć po swojemu. Po chmurach nadchodzi słońce. Z Twoja energią to słonce zaświeci szybciej niz sie spodziewasz!


Z ogrodu sprzedaj to co mozesz ale zostaw na tyle aby miał wyglad dla laika. Trawnik i zywopłot zostaw, reszty i tak nie zauważą. Sprzedawałaby 3 razy , ważniejsza jest zadbana podłoga i kuchnia niż dawyck gold

Buziam kobieto i jakbyś czegokowliek potrzebowała daj znać!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
22:06, 17 wrz 2016
tez bym rosliny wysprzedawała ...zostawiłabym tyle zeby ilosc nie przytłaczała ...bo nowy kupic sie załamie iloscia roboty ....wielu ludzi koszenie trawy przeraza a ogrodnik i tak sobie załozy ogród pod swój gust ....ale tego ci nie musze tłumaczyc ...wszyscy tu mamy te same rosliny ..a ogrody różne

życze obyś wyladowala gdzieś gdzie choć skrawek ziemi do kopania jest ...bo tego ci moze brakować najbardziej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies