Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

UlaB 11:46, 16 wrz 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Smutno czytac co piszesz Karola. Moge co najwyzej napisac ogólnie znana prawdę - co nas nie zabije to nas wzmocni. Trzymaj się!
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
jankosia 11:48, 16 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Za dobrze macie, ja się na listę nie wpisałam i doopa. Proszę dla mnie dużo zdjęć robić.

Łączę się w bólu frankowym ale mój małżonek miał gorsze pomysły - jak branie w chińskiej walucie przez bank szwajcarski- teraz to byśmy dopiero mieli przesrane

No kładę się za późno, nawet jak na kurę domową ale ja lubię ciszę, spokój itd a to do osiągnięcia tylko nocą. Swoją drogą muszę wypróbować dzisiaj mój "nowy" obiektyw Już się go nie skręci tak jak był, za późno Ale ja lubię taką zabawę Ostatnio ryłam tylko w ogrodzie i na dzisiaj zaplanowałam sprzątanie. To jak na złość prądu nie mam i nie wiadomo kiedy naprawią - wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią "idź pokopać"

Do zobaczenia jutro

P.S. Czemu ja robię sprawozdania ze swojego dnia na czyimś wątku w dodatku na forum ogrodniczym?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 11:51, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ula, no skórę na dooopie będę miała grubą. Oj na długo

Monika, no nie wiem właśnie do zobaczenia
____________________
Mój nowy ogródek
anna_t 12:36, 16 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
hej pogadamy jeszcze mam nadzieję jutro ale podjadę w tygodniu do Ciebie na zakupy
Ascota nie chcesz sprzedać?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
popcorn 12:46, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
zapraszam Ania. Róże te małe pewnie można by przenieść, ascot jest ubiegłoroczna, więc zapraszam
____________________
Mój nowy ogródek
malkul 12:52, 16 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Długo karolciu obserwowałam twoją sytuację, czułam nosem co się święci i duzo nei raz myślałam o tym i wiesz co zawsze dochodziłam do jednego tylko wniosku: jesteś cudowna, ambitna, wykształcona, mega pracowita i pomysłowa, piękna, ciekawa świata, pełna pomysłów i radosci - nie może być inaczej jak tylko dobrze. Z reguły jest tak że jedno się kończy a drugie sie zaczyna otwiera nadzieję na lepsze jutro. z domem masz rację- za duzy , za drogo i w sumei to ja cie szczerze powiem że mimo iż kocham nasz dom i ogród to postąpiłabym jak ty w takiej sytuacji
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
anna_t 12:55, 16 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
podpisuję sie pod tym obiema łapkami, nogami i cyckami!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
popcorn 12:57, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziewczyny, dziękuję. Naprawdę. Nie wiem jak to będzie i ryczę nad sobą, ale kurde będzie lepiej. Nie będę się mordować i ryczeć po kątach przynajmniej. Mam nadzieję
____________________
Mój nowy ogródek
beta 13:06, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Karola podpisuje się pod tym co napisała Gosia . Też kocham swój dom i swój ogród ale gdybym musiała z tego zrezygnować to zrobilabym to. Wbrew pozorą sytuację które nie są ciekawe mogą przynieść całkiem ciekawy ciąg dalszy. Buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 13:08, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Beta kliknęłabym "lubię to" ale to nie to miejsce.
dzięki
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies