Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Kuba 15:42, 17 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Masz na myśli ten betonowy? Postawili go sąsiedzi i też marzę o tym żeby go wreszcie nie oglądać. Ale przy moich szmaragdach zajmie to jeszcze kilka lat
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
MAD 15:47, 17 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kuba napisał(a)
Masz na myśli ten betonowy? Postawili go sąsiedzi i też marzę o tym żeby go wreszcie nie oglądać. Ale przy moich szmaragdach zajmie to jeszcze kilka lat

U mnie za tym murem są takie chaszcze chwastowe, a dalej składowisko "niewidomoczego", że wolę ten mur niż przez siatkę patrzeć na to co jest za nim... Jednak dwa lata widoku na mur starczą. Pora na coś zielonego.

A smaragdy szybciutko rozną. Zobacz u any_art. Ostatnio wrzucała zdjęcia porównawcze pokazujące ich wzrost na przestrzeni bodajże 3 lat. Szok!

____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kuba 15:52, 17 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
MAD napisał(a)

U mnie za tym murem są takie chaszcze chwastowe, a dalej składowisko "niewidomoczego", że wolę ten mur niż przez siatkę patrzeć na to co jest za nim... Jednak dwa lata widoku na mur starczą. Pora na coś zielonego.

A smaragdy szybciutko rozną. Zobacz u any_art. Ostatnio wrzucała zdjęcia porównawcze pokazujące ich wzrost na przestrzeni bodajże 3 lat. Szok!


Co do muru masz rację- przynajmniej chwasty do Ciebie nie lecą. Wiesz już co posadzisz wzdłuż muru? Natomiast moje szmaragdy już rosną dwa lata, ale widzę że jeszcze trochę im to zajmie
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
MAD 15:54, 17 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kuba napisał(a)


Co do muru masz rację- przynajmniej chwasty do Ciebie nie lecą. Wiesz już co posadzisz wzdłuż muru? Natomiast moje szmaragdy już rosną dwa lata, ale widzę że jeszcze trochę im to zajmie

Głównie cisy i serby.

A co to za niebieski pasek w projekcie masz przez całą długośc działki po lewiej stronie? Lawenda? Bardzo ciekawie to wygląda...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kuba 16:02, 17 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Lawenda Niestety to rów melioracyjny, który na żywo w ogóle nie wygląda. Ma obrosnąć irgą i dopiero wtedy będzie piękny ( mam nadzieję). Taki pas lawendy podziałał na moją wyobrażnię
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Paulaa 16:15, 17 mar 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Witaj Ewcia

Podglądałam Twój ogród i pięknie masz, powoli, powoli i zrealizujesz swoją ciężką pracą projekt

Pozdrawiam,
Paula
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Kuba 16:37, 17 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj Paula, dziękuję że zajrzałaś. Od razu pobiegłam do Ciebie, widzę że miałaś rok wolnego od forum ale rzeczywiście poczyniłaś rewolucję w dobrym tego słowa znaczeniu. Postaram się wpaść do Ciebie wieczorem, bo zaraz muszę wyjść, ale już wiem że będę u Ciebie częstym gościem
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Paulaa 16:38, 17 mar 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416


Kuba napisał(a)
Witaj Paula, dziękuję że zajrzałaś. Od razu pobiegłam do Ciebie, widzę że miałaś rok wolnego od forum ale rzeczywiście poczyniłaś rewolucję w dobrym tego słowa znaczeniu. Postaram się wpaść do Ciebie wieczorem, bo zaraz muszę wyjść, ale już wiem że będę u Ciebie częstym gościem
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Borbetka 18:14, 17 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Grujecznik rzadki? A to ciekawe. Kupiłam, podcięłam i mam gęsty. Nie trzeba od Niemca brać .
____________________
borówcowy wizytowka
Zagajanka 22:16, 17 mar 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Borbetka napisał(a)
Grujecznik rzadki? A to ciekawe. Kupiłam, podcięłam i mam gęsty. Nie trzeba od Niemca brać .


Borbetko, a twój pachnie jesienią? Jeżeli tak, to ile ma już wysokości czy ile ma lat? Bo nasze młodzieńce pachnieć nie chciały...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies