Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Kuba 06:20, 15 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Jagodaa napisał(a)
Piękny ogród i do tego masz u siebie super zaplecze szkółkarskie Szczęściaro .


Jagódko dawno Cię nie czytałam- wygrzebałaś się już z pracy? mam nadzieję że już będziesz częściej. Szkółek u mnie w mieście nie ma ale jeżdżę do pracy do Wro więc często coś przytargam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 06:24, 15 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kacha123 napisał(a)
Witaj Ewo. Masz piękny ogród, a jak wszystko porośnie będzie bajka. Pozwolę sobie wpadać do Ciebie i kibicuję dalszym poczynaniom.


Kasiu ja u Ciebie też bywam chociaż o tym jeszcze nie wiesz U Ciebie już przepięknie, muurki tworzą wspaniały efekt, a teraz prace nabrały rozpędu i będzie wspaniale. Pozdrawiam
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 06:29, 15 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kamajla napisał(a)
Poczytałam, pooglądałam Projekt domu jednak inny, ogrodu zresztą też (mimo części wspólnych w obydwu przypadkach)

A ten tatarak u Magdy (Noemi) to nie w słońcu? Trzeba dopytać, widziałam, że widziałaś u niej Jeśli te zdjęcia są robione teraz po zimie, to ładnie wyglądał. Tyle, że zima mało zimna i bez śniegu była...



Witaj, AnaArt mnie przestrzegłą przed tym tatarakiem że lubi wodę, więc poza słońcem mogę nie zapewnić mu takich warunków jakie by chciał, więc myślę dalej. Też masz go w planie u siebie? Ja mam carexy i hakone i chętnie bym poeksperymentowała
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kamajla 09:16, 15 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Nie mam go w projekcie. Mam za to takie miejsce, w którym jest dużo gliny i jest mokro i Carex elata aurea wg projektu. Jak przyjdzie czas na to miejsce, rozważę wszystkie za i przeciw.

Miłej niedzieli
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kuba 09:56, 16 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Wyszłam do ogrodu i po godzinie wróciłam zziębnięta na herbatkę, ale co się dziwię- mam wolny dzień więc wiadomo że będzie zimno

Ale zwiastuny wiosny już są:

Czosnek


Tawuła japońska w pąkach


Widok na wrzosowisko, rachityczne kulki na pniu tylko na zastęstwo

Uwielbiam ten kolor wrzosów



Robię kolejne podejście do ogrodu ale jak znowu zmarznę pójdę dla rozgrzewki prasować
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 13:47, 16 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Właśnie wyszło słońce

Zaczynają kwitnąć wrzośce



I chwasty- ale tych już nie pokażę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
bleebla 16:45, 16 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Widzę, że u Ciebie też wiosennie

Macham
____________________
Aga - Mała eLeczka
siakowa 13:09, 17 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
a ja siem wypowiem o grujczniku wczoraj chciałam takowy nabyć i Pan powiedział że sprowadzaja go z niemiec bo u nas kiepsko rosnie gdy jest młody, ze przemarza, słabo sie zageszcza itd. I dopiero jak jest podrośniety to go z niemiec tutaj przywożą i wystawiaja na sprzedaż.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Kuba 13:17, 17 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Może i racja, mój teraz jest taki że wstyd go pokazać, jak znajdę lepszego i pachnącego wymienię bez wahania. Dzięki za wiadomość. Trzymam kciuki za graby
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
MAD 15:38, 17 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Jestem z rewizytą. Już u Ciebie kiedyś byłam tylko nie pamiętam czy zostawiłam po sobie ślad. Widzę, że też działacie z projektem Danusi. Fajnie!
I widzę, podobny do mojego mur... Ja za punkt honoru postawiłam sobie zrobienie w tym roku nasadzeń wzdłuż muru żeby wreszcie zniknął z mojego pola widzenia.
Z pewnością będę zaglądać. Zaznaczam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies