Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czasem słońce czasem deszcz

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasem słońce czasem deszcz

Kuba 16:13, 29 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
lindsay80 napisał(a)


Tak też właśnie ma być zrobione, u nas powinno być prościej, bo zawiasów nie mamy.
Mąż próbował jakimś środkiem na małej powierzchni i doczyscil, ale te nasze przebarwienia były świeże, bo ta wodę uzyskujemy dopiero ponad miesiąc.


u mnie przebarwienia już zostaną bo nie ma jak przestawić zraszaczy, nawodnienie mam zrobione do du...
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 16:15, 29 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
deszczowymaj napisał(a)
Czytam o Jeżówkach i stipach i niewiem o co kaman...to cofffam się i cofffam a tu takie Cudne połączenie serce stanęło

Też takie chce


Asia oddychaj- wdech- wydech...
rób takie u siebie, przynajmniej się nie będziesz wnerwiać jak się stipa rozsieje
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
inag 18:34, 29 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)


u mnie przebarwienia już zostaną bo nie ma jak przestawić zraszaczy, nawodnienie mam zrobione do du...


Nie stresuj się. Wszystko da się poprawić. My przestawialiśmy prawie wszystkie zraszacze bo nawodnienie robiliśmy jak jeszcze była tylko trawa. Później okazywało się, że dziwnym zbiegiem okoliczności na każdym zraszaczu chciałam albo posadzić drzewo albo zrobić rabatę itd. Co się nasłuchałam to moje ale dało się
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
bleebla 18:46, 29 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
noemi napisał(a)
Moze u sasiada )) hihi ... rozplenica , ostrzegala mnie kiedys Ania Kulka , że tak się dzieje .... no i miała racje

o gieldzie bede trabić


wszystkie rodzaje się tak wysiewają?
____________________
Aga - Mała eLeczka
Madzenka 20:32, 29 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kuba napisał(a)


Ciekawe czy też masz problem z siemkami?


Ho hi przez prrzypadek użyłaś mojej ksywki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 22:02, 29 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
O przebarwieniach i siewkach poczytałam, ale zachwyty nad zmianami zostawię. Jeżówki to takie proste kwiatki. Jak z dziecięcych rysunków... a mają taki wielki urok.
Pozdrowienia zostawiam Ewo i trzymam kciuki za walkę z czyszczeniem rowu Niech moc będzie z Tobą
Kuba 07:12, 30 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
inag napisał(a)


Nie stresuj się. Wszystko da się poprawić. My przestawialiśmy prawie wszystkie zraszacze bo nawodnienie robiliśmy jak jeszcze była tylko trawa. Później okazywało się, że dziwnym zbiegiem okoliczności na każdym zraszaczu chciałam albo posadzić drzewo albo zrobić rabatę itd. Co się nasłuchałam to moje ale dało się


a wiesz że mi się już nic nie chce zmieniać ani planować, z braku wody mam wielką suchą plamę na środku trawnika, nie ma kto się tym zająć, a faceta który mi tak spieprzył za moje pieniądze nawodnienie i trawnik bym .... szkoda gadać
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 07:13, 30 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
bleebla napisał(a)


wszystkie rodzaje się tak wysiewają?


jeszcze nie wiem, będziemy obserwować
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 07:19, 30 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Madzenka napisał(a)


Ho hi przez prrzypadek użyłaś mojej ksywki


Siemka czy masz problem z siewkami?
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 07:36, 30 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Zielona napisał(a)
O przebarwieniach i siewkach poczytałam, ale zachwyty nad zmianami zostawię. Jeżówki to takie proste kwiatki. Jak z dziecięcych rysunków... a mają taki wielki urok.
Pozdrowienia zostawiam Ewo i trzymam kciuki za walkę z czyszczeniem rowu Niech moc będzie z Tobą


dziękuję Marta, od Ciebie zawsze mogę liczyć na wsparcie
Za rów sie tak zabieram źeby się nie zabrać, co już chcę się za niego wziąć to emuś mówi że za dużo wody i mnie bagno wciągnie i nie wchodzę

Wolnego mi trzeba, już za 10 godzin
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies