Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

inag 21:34, 10 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
O żesz kurde!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
AlKa 21:52, 10 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Ale kwiecia
____________________
pora na zmiany
Zeta 21:56, 10 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ależ kwiaty ...wow....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
nawigatorka 22:16, 10 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dla wszystkich wzdychajacych-jakby co to nie u mnie rabaty faktycznie kwieciste i kolorowe. Cieszyłam się bo pewne byliny widzialam pierwszy raz na żywo.ale wiele z nich jak np jeżówki powyginane,wiązane,trochę niepożądne.ale mnie powaliły zawilce mimo że różowe-kwiat na kwiecie i mnostwo pakow. Aż pobieglam z latarką swoje zobaczyć
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
rzulieta 22:29, 10 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No normalnie chyba za coś nagrodę dostalam tylko nie wiem za co jeszcze, ze moglam te zdjecia zobaczyć. Ale fenomenalnie perowskia roze i lawenda wyglądają
____________________
Ogródek Niny
lindsay80 22:32, 10 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wow, piękne fotki roślin, łan jeżówek kapitalny, na zdjęciu nie widać, że nieporządny.
Też mi się te zawilce spodobały.
A dziś właśnie szukałam Whirlwind, bo się ochłodziło i można się pokusić o wysyłkę.
Takie pospolite białe, mam sobie od mamy przywieźć.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 22:44, 10 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
rzulieta napisał(a)
No normalnie chyba za coś nagrodę dostalam tylko nie wiem za co jeszcze, ze moglam te zdjecia zobaczyć. Ale fenomenalnie perowskia roze i lawenda wyglądają

Tylko lawenda zadaszony całkiem była przez róże. Ciesze się ze sie spodobaly
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:47, 10 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
wow, piękne fotki roślin, łan jeżówek kapitalny, na zdjęciu nie widać, że nieporządny.
Też mi się te zawilce spodobały.
A dziś właśnie szukałam Whirlwind, bo się ochłodziło i można się pokusić o wysyłkę.
Takie pospolite białe, mam sobie od mamy przywieźć.

Te wielokolorowe jeżówki jeszcze wyglądały, ale te różowe były powiązane a i tak nie wyglądały dobrze.

Fajnie ze masz źródło białych zawilcow.moje mają pierwsze pąki

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:50, 10 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ogród po kilku dniach wygląda zupełnie inaczej-przynajmniej w moich oczach. Niewiarygodne jak rośliny szybko rosną. Padało sporo bo kilka roślin powykladalo się po deszczu.mam nadzieje ze słońce je pdzwignie. Jutro do ogrodu
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 00:12, 11 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)
Dla wszystkich wzdychajacych-jakby co to nie u mnie rabaty faktycznie kwieciste i kolorowe. Cieszyłam się bo pewne byliny widzialam pierwszy raz na żywo.ale wiele z nich jak np jeżówki powyginane,wiązane,trochę niepożądne.ale mnie powaliły zawilce mimo że różowe-kwiat na kwiecie i mnostwo pakow. Aż pobieglam z latarką swoje zobaczyć


O własnie i takich zawilcach mowiłam Dają czadu !


Czy o koloniach jeszcze mozna? Ja jezdzilam , czesto od najmłodszych lat, bo to była jedyna okazja na wyjazd , nigdy na wczasach z rodzicami nie byłam... Wiecie co najbardziej lubilam? Zakochiwać sie, niesty bez wzajemniści, oj jaka ja zawsze zakochana z kolonii i obozów wracałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies