Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

anna_t 13:03, 27 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
u mnie tez bez słońca...powinnam reszte czosnków posadzic ale lenia mam... cebulowe to chyba w grudniu tez mozna sadzić
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
siakowa 13:05, 27 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
UlaB napisał(a)


czyli dokladnie tak jak ja
Na razie mi tu dobrze, mimo ze grubo ponad poprzednie 4 lata to pewnie dlatego, ze stan niedokonczony wlasciwie trwa nadal ale nei sądze zebym tu dozyła sędziwej starości (obym dożyła w ogole)

Listwy masz na mysli w domu? No, to dobry wynik A światła wszystkie są we wnetrzach? Mnie zawsze rozwala tekst mojej mamy "no kup coś, nie bedzie przeciez tak wisiec/stac itp..." Niektorzy musza miec juz teraz cos, cokolwiek byle nie wyglądało na niedokonczone i nie rozumieja, ze to nie moze byc "coś" tylko musi mieć to "COŚ" co spowoduje przyspieszone bicie serca, takie wymarzone


ech gdyby to przyspieszenie bicia serca powodowało raz na zawsze tylko to "COŚ" a nie co chwile inne to "COŚ"
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
UlaB 13:07, 27 paź 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
anna_t napisał(a)

listwy przypodlogowe wbrew pozorom to niezła kasa...nam projektantka podpowiedziała ćwierćwałki, zobaczylam je najpierw u niej w domu(zajebistym btw..) i zdecydowalismy się. o wiele taniej to wyszlo i minimalistycznie


Takie malutkie ćwierćwałki?

Ja niezmiennie jestem fanką prostych wysokich cokołów drewnianych lakierownaych, bejcowanych lub malowanych - zaleznie od potrzeb, nawet w łazience.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UlaB 13:08, 27 paź 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
siakowa napisał(a)


ech gdyby to przyspieszenie bicia serca powodowało raz na zawsze tylko to "COŚ" a nie co chwile inne to "COŚ"


taki lajf
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
amelia_b 13:09, 27 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
Czy u Was też takie piękne słońce?
Można siedzieć prawie w krótkim rekawku. Właśnie sobie zrobiłam przerwę na kawę.słońce świeci liście zagrabione i odkurzone (na chwilkę),doniczki podolowane wreszcie.ech cudnie jest
Ja u siebie bym się nie odważyła
____________________
Pogubiłam się po drodze
siakowa 13:09, 27 paź 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
UlaB napisał(a)


Takie malutkie ćwierćwałki?

Ja niezmiennie jestem fanką prostych wysokich cokołów drewnianych lakierownaych, bejcowanych lub malowanych - zaleznie od potrzeb, nawet w łazience.


jest jeszcze opcja z ukrytymi listwamia ale to na etapie wykańczania ścian.ściana jakby optycznie wisi w powietrzu
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Magda70 13:10, 27 paź 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
amelia_b napisał(a)
o tak, tak będzie miał panele, będzie parterowy, nowoczesny, z wielkimi oknami, z kominkiem, z piękną wielką działką,bez sąsiadów, z widokiem pustym aż po horyzont, z ogrodem przestronnym, bez drogi na środku, ech pomarzyć dobra rzecz


Przynajmniej za to nie karają
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ren133 13:13, 27 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
amelia_b napisał(a)
o tak, tak będzie miał panele, będzie parterowy, nowoczesny, z wielkimi oknami, z kominkiem, z piękną wielką działką,bez sąsiadów, z widokiem pustym aż po horyzont, z ogrodem przestronnym, bez drogi na środku, ech pomarzyć dobra rzecz


A co ty ameli jeszcze małą działkę masz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
amelia_b 13:15, 27 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
UlaB napisał(a)


czyli dokladnie tak jak ja
Na razie mi tu dobrze, mimo ze grubo ponad poprzednie 4 lata to pewnie dlatego, ze stan niedokonczony wlasciwie trwa nadal ale nei sądze zebym tu dozyła sędziwej starości (obym dożyła w ogole)

Listwy masz na mysli w domu? No, to dobry wynik A światła wszystkie są we wnetrzach? Mnie zawsze rozwala tekst mojej mamy "no kup coś, nie bedzie przeciez tak wisiec/stac itp..." Niektorzy musza miec juz teraz cos, cokolwiek byle nie wyglądało na niedokonczone i nie rozumieja, ze to nie moze byc "coś" tylko musi mieć to "COŚ" co spowoduje przyspieszone bicie serca, takie wymarzone
a podobno ja filozofuje " cosie" fajne są, a co do oświetlenia wewnętrznego to właśnie miałam takie lipne cośki nad stołem w jadalni, na zeszłoroczne święta wymieniłam na te COŚki co je chciałam mieć na początku, i morał z tego taki że lepiej poczekać i mieć to coś przez duże "C"
____________________
Pogubiłam się po drodze
UlaB 13:17, 27 paź 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Kawa napisał(a)

ja się uparłam że co dwa lata gdzieś musimy jechać
reset potrzebny mnie szczególnie a i mąż zapierdziela więc jemu też to wychodzi na dobre
i miałam wybierac w tym roku wakacje czy dom
wybrałam wakacje


dobry wybór
jak co 2 lata to jeszcze macie zapas siły i wytrwałości...
Z wiekiem jest coraz gorzej. A moze to po prostu realia 21 wieku.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies