Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

kasia_c 21:49, 22 lip 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Oj robi to wszystko wrażenie. Cudniaste jeżówki. Najbardziej te białe pełne i hortensje już rozkwitły. U mnie się jeszcze zbierają, ale dziś zobaczyłam że żółkną im listki. Miałaś coś takiego?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
nawigatorka 21:55, 22 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasia_c napisał(a)
Oj robi to wszystko wrażenie. Cudniaste jeżówki. Najbardziej te białe pełne i hortensje już rozkwitły. U mnie się jeszcze zbierają, ale dziś zobaczyłam że żółkną im listki. Miałaś coś takiego?
ogród powoli dojrzewa. szczególnie starsze rabaty jeżówki własnie nie wszystkie ładne w tym roku. nie wiuem czy coś ich nie podjadło bo niektóre sadzonki znacznie mniejsze niż rok temu. a chortki nie maja czasem za sucho? choć wtedy by więdły najpierw im liście... a dokarmiasz je czasem?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 22:12, 22 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Zachwycam się wszystkim, 5 razy oglądałam
Cieszę się, ze dałaś szansę ED na tle białego murka wygląda super a za rok Cię zaskoczy
Różowe jeżówki w zeszłym sezonie były białe ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ivo 22:24, 22 lip 2017


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Aśka ale wszytko porosło od tamtego roku nadziwić się nie mogę. Każdy zakątek fajny. A te korytka super się wpasowały i suszarka też zresztą
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
nawigatorka 22:25, 22 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
Zachwycam się wszystkim, 5 razy oglądałam
Cieszę się, ze dałaś szansę ED na tle białego murka wygląda super a za rok Cię zaskoczy
Różowe jeżówki w zeszłym sezonie były białe ?

Wd faktycznie wyglada teraz super. Choc późno rusza jak dla mnie i ciesze się ze Trzcinnik ja zastapił
Rozowe jezowki to same białe sadzonki i ich siewki. Najciekawsze jest to ze pod różowymi kwiatami rosną białe paki. Niektóre różowe maja ciemne łodygi (te wywiozłam do teściowej) ale niektóre maja łodygi jak te białe.... zdarzało mi się to tez kuz z rozchodnikami- białe kwitły na jednej gałązce z różowymi ale na szczęście w tum roku tak się nie zdarzyło (przynajmniej na razie nie widać) ale w jezowkami to plaga jakas
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:26, 22 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)
Aśka ale wszytko porosło od tamtego roku nadziwić się nie mogę. Każdy zakątek fajny. A te korytka super się wpasowały i suszarka też zresztą
dzieki Ivo koryta uwielbiamy i nawet więcej by jeszcze mogli dom u nas znaleźć
A suszarce jeszcze jedynie dachu brakuje ale glicynie rosną dzielnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Pawlus 22:42, 22 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Ale widoki! Rośliny nabrały już sporej masy, świetnie
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
nawigatorka 22:56, 22 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pawlus napisał(a)
Ale widoki! Rośliny nabrały już sporej masy, świetnie
ti prawda. Choc sądzimy razwsze z rozstawem bardzo poprawnym- czytaj bezpiecznym na przyszłość- miejscami robi się gęsto
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Magleska 23:40, 22 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Nie wiem czy już tu u Ciebie się witałam .... masz przepiękny ogród , bardzo mi się podoba ...wszystko , cudownie będę zaglądać , jeśli pozwolisz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nawigatorka 23:41, 22 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magleska napisał(a)
Nie wiem czy już tu u Ciebie się witałam .... masz przepiękny ogród , bardzo mi się podoba ...wszystko , cudownie będę zaglądać , jeśli pozwolisz
a co mam nie pozwolić takie kile słowa miłych gości to miód na serce dziekuje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies