Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

lindsay80 08:42, 24 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
A i pozdrawiam z Poznania dla pozostałych spacerowiczów


haha, teraz dopiero to przeczytałam, a mogłam Ci wtedy pomachać z upchanych spacerowiczami Katowic
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 08:55, 24 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zadziwiająco szybko Ci ogród dojrzał - wszystkie rabaty zrobiły na mnie teraz ogromne wrażenie.
Ta nowa Viva ładniejszy kolor ma i cudnie się komponuje z pobliskimi rabatami.

Chciałabym zobaczyć fotki Twoich Limek po wiosennym przycięciu, bo niewiarygodnie wielkie sa w tym roku i już bardzo zaawansowane.

____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 09:12, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Monia81 napisał(a)
Pięknie wyglądają te rozchodniki w tych trawkach a limki zjawiskowe, no to teraz mam zagrychę czy u siebie limki sadzić czy phantom
nie będę obiektywna bo do limonkowych kwiatow mam słabość a do rozowych...wiadomo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:13, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


haha, teraz dopiero to przeczytałam, a mogłam Ci wtedy pomachać z upchanych spacerowiczami Katowic
wiedzialam ze kto jak kto ale Ty spacerujesz na pewno
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:14, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


U mnie zaczęła odrastać expressowo, ale mam ją w miejscu gdzie słońce jest dopiero po południu.

Ja bym się raczej nie zdecydowała na wielką rabatę z kłosownicą.
sadleriany zamówione ale czy je dostanę skoro na jesienne czekam już nie wiadomo dlaczego od dwoch miesięcy... ale tracę cierpliwość
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:16, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
Zadziwiająco szybko Ci ogród dojrzał - wszystkie rabaty zrobiły na mnie teraz ogromne wrażenie.
Ta nowa Viva ładniejszy kolor ma i cudnie się komponuje z pobliskimi rabatami.

Chciałabym zobaczyć fotki Twoich Limek po wiosennym przycięciu, bo niewiarygodnie wielkie sa w tym roku i już bardzo zaawansowane.

mowisz weź szybko. Może faktycznie. Nowa viva ma intensywniejszy kolor choc pokroj jeszcze trochę pokraczny. Fotek chyba z wiosny nie mam ale moge zrobić w następnym sezonie. Ogolnie ja zazwyczaj ścinam polowe zeszłorocznego przyrostu i nigdy mnie nie zawiodła ta metoda
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 09:16, 24 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
wiedzialam ze kto jak kto ale Ty spacerujesz na pewno


hihi
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:18, 24 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
sadleriany zamówione ale czy je dostanę skoro na jesienne czekam już nie wiadomo dlaczego od dwoch miesięcy... ale tracę cierpliwość


A czemu sobie nie podzielisz? Ja z tych co ubiegłej wiosny sadziłam to dziś z jednej sadzonki z 20 bym mogła zrobić i to takich widocznych.
Szczerze to zaczynam się bać tych traw w kolejnych latach - zaczynam się zastanawiać czy swojego pola rolnego nie wykorzystać pod szkółkę
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 09:21, 24 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
mowisz weź szybko. Może faktycznie. Nowa viva ma intensywniejszy kolor choc pokroj jeszcze trochę pokraczny. Fotek chyba z wiosny nie mam ale moge zrobić w następnym sezonie. Ogolnie ja zazwyczaj ścinam polowe zeszłorocznego przyrostu i nigdy mnie nie zawiodła ta metoda


Czyli na pewno nie bardzo nisko - no ale Ty sobie możesz pozwolić przy swoim aerale.
Ale ja w takim razie lepiej zostanę przy drastycznym cięciu, bo gigantów mój ogród nie pomieści.

W każdym razie moje limki dopiero co zalążki kwiatów pokazały, ze dwa tygodnie opóźnienia względem Twoich mają.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 09:36, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


A czemu sobie nie podzielisz? Ja z tych co ubiegłej wiosny sadziłam to dziś z jednej sadzonki z 20 bym mogła zrobić i to takich widocznych.
Szczerze to zaczynam się bać tych traw w kolejnych latach - zaczynam się zastanawiać czy swojego pola rolnego nie wykorzystać pod szkółkę
bo własnych takich które mogłabym podzielić bo są już dorosłe mam może z 7 a potrzebuje 50 i popsułaby sobie na zimę widok z okna jadalni jakbym je teraz ruszyła
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies