Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Makao_J 16:03, 24 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Obłędnie jest. Obłędnie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ogrodrenaty 16:28, 24 lip 2017

Dołączył: 08 sty 2015
Posty: 23
Witaj Asiu oglądam Twój ogród od dawna ...nasz PIĘKNIE i ta konserwacja w kolorze ,pomysły,często pokazuję mężowi jak taki duży teren jest prowadzony i jak PIĘKNIE u Ciebie.Pozdrawiam
____________________
Renata
nawigatorka 18:11, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasiab napisał(a)
Asiu wysłałam Ci prywatną wiadomość jakbyś była uprzejma odpisać to będę wdzięczna
juz na pewno odczytałas odpowiedz
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:11, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)
Obłędnie jest. Obłędnie.
buziaki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:17, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ogrodrenaty napisał(a)
Witaj Asiu oglądam Twój ogród od dawna ...nasz PIĘKNIE i ta konserwacja w kolorze ,pomysły,często pokazuję mężowi jak taki duży teren jest prowadzony i jak PIĘKNIE u Ciebie.Pozdrawiam
Renato konsekwencja bywa upierdliwa trzeba szukać uparcie odmian jakie się dobie obmyślili i nie dać skusić się na inne, grzecznie dziekowac gdy ktoś chce nas obdarować czymś nieprzewidzianym i umieć się wytłumaczyć dlaczego nie lub jak teraz wycinać różowe jezowki gdy zakwitły na białej odmianę ale myśle ze warto. Mi mało co sie podoba. Ogolnie życiowo wybredna jestem wiec idzie mi to łatwiej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:18, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wreszcie się ruszyłam. Na razie bałaganie. Wykopuje, przechowuje, wyznaczam, obliczam, rozstawiłam i biegam ciagle jeszcze plan poprawiać
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Makao_J 18:55, 24 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kopanie jak u mnie. Porażka. Najgorzej to sobie wyobrazić jak rośliny dobrze poustawiać.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Magleska 19:24, 24 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
Powstaje nowa rabata , zapowiada się obiecująco funkie ,carexy i rozchodniki ? Dobrze widzę ? Fajowo a już myślałam ,że masz cały ogród piękny i miejsca brak na nowości mus powrócić do Twej wizytówki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nawigatorka 19:29, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)
Kopanie jak u mnie. Porażka. Najgorzej to sobie wyobrazić jak rośliny dobrze poustawiać.
a dlaczego porażka? Ja to ustawiam na papierze to w realu latwiej potem. Przynajmniej ja na papierze często widze wiecej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:31, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magleska napisał(a)
Powstaje nowa rabata , zapowiada się obiecująco funkie ,carexy i rozchodniki ? Dobrze widzę ? Fajowo a już myślałam ,że masz cały ogród piękny i miejsca brak na nowości mus powrócić do Twej wizytówki
ta rabata to był zawsze przechowalnik roślin, które nie miały innego miejsca. Sam koniec działki. Hosty i careksy to wlasnie wysadzilam stamtąd wizytówka to nieaktualna dawno
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies