Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 09:37, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Czyli na pewno nie bardzo nisko - no ale Ty sobie możesz pozwolić przy swoim aerale.
Ale ja w takim razie lepiej zostanę przy drastycznym cięciu, bo gigantów mój ogród nie pomieści.

W każdym razie moje limki dopiero co zalążki kwiatów pokazały, ze dwa tygodnie opóźnienia względem Twoich mają.
nisko nie raczej tak na 70/80 cm nad ziemia. Ale prowadzę je tak od początku. Tegoroczny przyrost ma prawie metr tak na oko
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
10:00, 24 lip 2017
nawigatorka napisał(a)
sadleriany zamówione ale czy je dostanę skoro na jesienne czekam już nie wiadomo dlaczego od dwoch miesięcy... ale tracę cierpliwość



foty obejrzałam ...ja z tych co lubia kolorowe jarmarki ale twój ogród (i jeszcze kilka na forum tzw monotematycznych zielonych z kropla koloru) mnie zachwyca


a ja moje sadleriany chyba wywalę ...normalnie mnie strasza sa suche w srodku ....chyba ze dostałam inne z taka metka ...bo niestety mam je 3 sezon i nie umiem sie do nich przekonać.
nawigatorka 10:03, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)



foty obejrzałam ...ja z tych co lubia kolorowe jarmarki ale twój ogród (i jeszcze kilka na forum tzw monotematycznych zielonych z kropla koloru) mnie zachwyca


a ja moje sadleriany chyba wywalę ...normalnie mnie strasza sa suche w srodku ....chyba ze dostałam inne z taka metka ...bo niestety mam je 3 sezon i nie umiem sie do nich przekonać.

Miło to slyszec od miłośniczki jarmarków jak sama piszesz tym bardziej
A może trawy maja cos w korzeniach? Sprawdzałas?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
10:08, 24 lip 2017
nawigatorka napisał(a)

Miło to slyszec od miłośniczki jarmarków jak sama piszesz tym bardziej
A może trawy maja cos w korzeniach? Sprawdzałas?


az zrobiłam zdjecie pogladowe bo trudno mi sie z czymś takim polubić... jak bede wykopywac to sprawdzę

potem usune fote ale jesienna tak mi nie schnie w srodku ...jest na innej rabacie ...moze ta ma złe warunki na tej rabacie ? nie wiem czy przesadzanie jej ma sens

Monia81 10:17, 24 lip 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8028
Asiu, a jeszcze pytanko co ile masz posadzone te limki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Johanka77 10:42, 24 lip 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
nawigatorka napisał(a)
nie podjadaj


Nie śmiem, ale chyba również się zaopatrzę. Mniammmm!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
AngelikaX 11:04, 24 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Asia jejku jak cudnie u Ciebie... siedzę przy kawce i podziwiam Twój ogród
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
lutroja 11:44, 24 lip 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Zdecydowanie to najpiękniejsza pora na bujność i dorodność roślin
____________________
Lusi Lubię go:)
nawigatorka 11:57, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)


az zrobiłam zdjecie pogladowe bo trudno mi sie z czymś takim polubić... jak bede wykopywac to sprawdzę

potem usune fote ale jesienna tak mi nie schnie w srodku ...jest na innej rabacie ...moze ta ma złe warunki na tej rabacie ? nie wiem czy przesadzanie jej ma sens

tu nie wyglada tak złe. Może patrz na nią tylko z boku a nie od góry
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:57, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Monia81 napisał(a)
Asiu, a jeszcze pytanko co ile masz posadzone te limki
co 1,6 metra teraz się już lacza
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies