Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Magleska 19:39, 24 lip 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
nawigatorka napisał(a)
ta rabata to był zawsze przechowalnik roślin, które nie miały innego miejsca. Sam koniec działki. Hosty i careksy to wlasnie wysadzilam stamtąd wizytówka to nieaktualna dawno

To może trzeba uaktualnić coby tacy amatorzy jak ja mogli odgapiać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasja83 19:42, 24 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ileż się musiałam nacofać, by oko nacieszyć fotkami...tłuścieje Ci Asia ogród bardzo. Gąszcz szalony. Super.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Makao_J 20:38, 24 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
nawigatorka napisał(a)
a dlaczego porażka? Ja to ustawiam na papierze to w realu latwiej potem. Przynajmniej ja na papierze często widze wiecej

No ja też rysuję najpierw na papierze te kółka ale wszystko trzeba sobie wyobrazić czy to za tym to będzie pasowało, a czy to jak się rozrośnie to nie zasłoni tego i czy kształt liści tego będzie grał z tym a może lepiej z tym no i jeszcze czy zimą będzie ładnie czy raczej nudno i do du...py

Dlatego porażka. Poprawiam te kółka i poprawiam. Biegam z metrówką i wciąż mierzę a i tak jak zacznę sadzić to coś przesunę i plany w łeb wezmą.

Teraz siedzę nad rabatą trawiastą i wybranie traw do kompozycji z pośród tylu w necie jest straszne. No ale coś tam na razie wybrałam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kasia_c 20:49, 24 lip 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Więc jak o trawach to jakie carexy najbardziej polecacie?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
nawigatorka 20:53, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magleska napisał(a)

To może trzeba uaktualnić coby tacy amatorzy jak ja mogli odgapiać
przybylo tylko niespełna 800 sztuk roślin ale jednego gatunku
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
20:54, 24 lip 2017
nawigatorka napisał(a)
tu nie wyglada tak złe. Może patrz na nią tylko z boku a nie od góry


mam głowe na trawniku trzymac ...moze powinnam sie czołgac po trawie ...wiele rzeczy bym nie widziała ...lepsze samopoczucie jak nic bym miała


a tak całkiem serio to czasem z daleka jak patrze na te sesleria to mam wrazenie ze gniazdo jest w srodku ..ze 2x grzebałam w niej zeby sprawdzic
nawigatorka 20:54, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)
Ileż się musiałam nacofać, by oko nacieszyć fotkami...tłuścieje Ci Asia ogród bardzo. Gąszcz szalony. Super.
dobrze go pasę. Wiadomo pańskie oko....
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:55, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)

No ja też rysuję najpierw na papierze te kółka ale wszystko trzeba sobie wyobrazić czy to za tym to będzie pasowało, a czy to jak się rozrośnie to nie zasłoni tego i czy kształt liści tego będzie grał z tym a może lepiej z tym no i jeszcze czy zimą będzie ładnie czy raczej nudno i do du...py

Dlatego porażka. Poprawiam te kółka i poprawiam. Biegam z metrówką i wciąż mierzę a i tak jak zacznę sadzić to coś przesunę i plany w łeb wezmą.

Teraz siedzę nad rabatą trawiastą i wybranie traw do kompozycji z pośród tylu w necie jest straszne. No ale coś tam na razie wybrałam.
chca ti mize trzeba te rozmyślania ograniczyć i zdać się na intuicje. Ja zawsze tak robię. A może powinnam analizować bardziej...hmmmm
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:56, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasia_c napisał(a)
Więc jak o trawach to jakie carexy najbardziej polecacie?
o matko to niebezpieczne pytanie. A jedyna poprawna odpowiedz... to zależy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:57, 24 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)


mam głowe na trawniku trzymac ...moze powinnam sie czołgac po trawie ...wiele rzeczy bym nie widziała ...lepsze samopoczucie jak nic bym miała


a tak całkiem serio to czasem z daleka jak patrze na te sesleria to mam wrazenie ze gniazdo jest w srodku ..ze 2x grzebałam w niej zeby sprawdzic
posadz może gdzie wzrok nie sięga
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies