Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

amelia_b 12:32, 27 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
i leje dalej. A jak u Ciebie
słonecznie, sucho i duszno, mam w planach dziś meble na biało malować, ale co to mi wyjdzie z tych moich planów to nie wiem jak będzie tak gorąco po południu to sobie odpuszczę żeby tego zapachu nie wdychać
____________________
Pogubiłam się po drodze
malgol 12:50, 27 lip 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Asia, wpadłam do Ciebie po rade w sprawie rdzy trzcinników. Przeleciałam wątek i znalazlam Twoja liste preparatów, które polecałas w kwietniu ,ale nie znalazłam tam Topsinu. A Sylwi - kobiecie szczęśliwej polecałaś u niej Topsin na rdze trzcinników.Powiedz proszę co w takim razie zastosować mam na swoje bo zgłupiałam. Pierwszy raz załapały tą rdze, zawsze były nieruszlne przez nic
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Pszczelarnia 13:44, 27 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
nawigatorka napisał(a)
Wreszcie się ruszyłam. Na razie bałaganie. Wykopuje, przechowuje, wyznaczam, obliczam, rozstawiłam i biegam ciagle jeszcze plan poprawiać


Ten etap lubię najbardziej. Bo oznacza bliski koniec używania szpadla, potem tylko motyczka.

Który to kawałek na Twoim planiku? Bo nie mogę się zorientować.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nawigatorka 14:43, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
słonecznie, sucho i duszno, mam w planach dziś meble na biało malować, ale co to mi wyjdzie z tych moich planów to nie wiem jak będzie tak gorąco po południu to sobie odpuszczę żeby tego zapachu nie wdychać
maseczke chcesz? Jakie meble malujesz?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 14:47, 27 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
maseczke chcesz? Jakie meble malujesz?
małej komody w pokoju na biało, a co do tej tapicerki będzie jednak jednolity kolor, szary oczywiście lepiej później wszystko wkomponować, moje dziecko jeszcze małe a ulubiony kolor to "juziowy" we wszystkich odcieniach blado różowy dywan przypadł do gustu
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 14:47, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malgol napisał(a)
Asia, wpadłam do Ciebie po rade w sprawie rdzy trzcinników. Przeleciałam wątek i znalazlam Twoja liste preparatów, które polecałas w kwietniu ,ale nie znalazłam tam Topsinu. A Sylwi - kobiecie szczęśliwej polecałaś u niej Topsin na rdze trzcinników.Powiedz proszę co w takim razie zastosować mam na swoje bo zgłupiałam. Pierwszy raz załapały tą rdze, zawsze były nieruszlne przez nic
bo ja oprysk na rdzę topsinem zaczynam trochę później koło maja i już pryskać wtedybsystematycznie bo jak już rdza sienpojawu ro działa szybko bardzo.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:49, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)


Ten etap lubię najbardziej. Bo oznacza bliski koniec używania szpadla, potem tylko motyczka.

Który to kawałek na Twoim planiku? Bo nie mogę się zorientować.

U mnie nawet nie moryczka bo mam tam zrabki i staram się je ruszać jak najmniej by ziemi nowej na wierzch nie wywalać. Wiec skubie sobie ewenetialnie wspieram się łopatka
To starsza cześć zagajnika na gorze po prawej stronie planu

Ps. Dzieki za polecenie ciekawej lektury



____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:51, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
małej komody w pokoju na biało, a co do tej tapicerki będzie jednak jednolity kolor, szary oczywiście lepiej później wszystko wkomponować, moje dziecko jeszcze małe a ulubiony kolor to "juziowy" we wszystkich odcieniach blado różowy dywan przypadł do gustu
tez będzie super i w razie zmian gustu łatwiej do dopasowania ja starsza córkę już wyprowadziłam z różowego a młodsza go lubi chyba tylko gdy chce mi na złość zrobić. Ale patrząc na jej charakter jej ulubionym kolorem będzie czarny
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:51, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dubel
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malgol 15:00, 27 lip 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)
bo ja oprysk na rdzę topsinem zaczynam trochę później koło maja i już pryskać wtedybsystematycznie bo jak już rdza sienpojawu ro działa szybko bardzo.


Asia, to co ja mam teraz zrobić? u mnie rdza pojawiła się teraz dopiero wcześniej nie zauważyłam( może nie przyzwyczajona do tego ze mogą mieć rdze nie dokładnie się im przyglądałam)
Teraz psikac tym Topsinem czy czyms innym?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies