Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 15:52, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malgol napisał(a)


Asia, to co ja mam teraz zrobić? u mnie rdza pojawiła się teraz dopiero wcześniej nie zauważyłam( może nie przyzwyczajona do tego ze mogą mieć rdze nie dokładnie się im przyglądałam)
Teraz psikac tym Topsinem czy czyms innym?
mysle ze możesz jeszcze prysnąć. Chorych liści to nie uzdrowi ale powinny zrobić się takie jakby"suche". Ale młode luscie powinny wyrastać już zdrowe. Tak z moich obserwacji
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
16:32, 27 lip 2017
nawigatorka napisał(a)


złośliwość losu której w tym roku wyjątkowo duzo ląduje w wazonie. niech mi to ktoś wytłumaczy...


duzo musiałam cofnąc zeby to odnależć ....ja rozumiem twoja konsekwencje ale z natura chyba nie wygrasz bo podejrzewam ze to siewki od matki ....wiekszośc jezówek daje siewki tyle ze one nie powtarzaja cech rodzimych i rodzą sie z nich te zwykłe rózowe jeżówki mnie akurat one nie przeszkadzaja ....ale moze byc tak ze białe z czasem wygina i zostana tylko rózowe ...strasze bo to nie jest pewnik ...ale z tym sie trzeba liczyc
nawigatorka 17:33, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)


duzo musiałam cofnąc zeby to odnależć ....ja rozumiem twoja konsekwencje ale z natura chyba nie wygrasz bo podejrzewam ze to siewki od matki ....wiekszośc jezówek daje siewki tyle ze one nie powtarzaja cech rodzimych i rodzą sie z nich te zwykłe rózowe jeżówki mnie akurat one nie przeszkadzaja ....ale moze byc tak ze białe z czasem wygina i zostana tylko rózowe ...strasze bo to nie jest pewnik ...ale z tym sie trzeba liczyc
bylam przekonana ze różowe rownorzednie z białymi sa podstawa gatunku. Zatem pozostaje mi dokupić białych i pozbywać się różowych i nie pozwolic sie wysiewac w czym osobiscie dotąd im pomagałam. A ewentualni buntownicy trafia do wazonu No i wygram w tym roku już nie mam różowych rozchodokow na białych odmianowych a bywaly.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 17:47, 27 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Asia ja też w białej kępie mam 2 różowe, a w różowej białe, chyba że sadzonki pomyliłam bo to też możliwe
____________________
Pogubiłam się po drodze
malgol 19:40, 27 lip 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)
mysle ze możesz jeszcze prysnąć. Chorych liści to nie uzdrowi ale powinny zrobić się takie jakby"suche". Ale młode luscie powinny wyrastać już zdrowe. Tak z moich obserwacji


Dzieki Lece pryskac bo na razie nie pada
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
nawigatorka 21:01, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Asia ja też w białej kępie mam 2 różowe, a w różowej białe, chyba że sadzonki pomyliłam bo to też możliwe
a masz kupione sadzonki czy siewki? Mozliwe tez ze sprzedawca rozmnażał przez siew
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:02, 27 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malgol napisał(a)


Dzieki Lece pryskac bo na razie nie pada
u nas są krótkie okienka bez deszczu jedynie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
21:21, 27 lip 2017
moje białe...niby zwykłe sa odmianowe Alba ale dzis bym juz białych zwykłych nie kupowała najbardziej pełne do mnie przemawiają ....choc innymi nie gardze

amelia_b 21:22, 27 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
a masz kupione sadzonki czy siewki? Mozliwe tez ze sprzedawca rozmnażał przez siew
he he to Żabci trzeba pytać, od niej mam siewki
____________________
Pogubiłam się po drodze
21:23, 27 lip 2017
nawigatorka napisał(a)
u nas są krótkie okienka bez deszczu jedynie


u mnie deszczu brakuje w tym roku ...dzis chciałam poplewic cos ...ale taki popiól ze masakra że tez nie ma sprawiedliwości pogodowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies