Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Karol99 20:07, 30 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Zdjęcia cudne.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
JulkAd 20:19, 30 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Mala_Mi napisał(a)


U mnie miodek się zbiera.. a robi się u sąsiadów 200 metrów niżej

A to oznaka końca lata
Basen też już zwijamy ..




Koniec lata Aniu? To dlaczego u mnie jest nadal powyżej 30-u stopni?...a miodek dobra rzecz...ja mam znajomą w szkole pielęgniarkę, która swoje pszczółki wozi po całym Dolnym Śląsku na kwiatuchy

Twoja rozplenica u mnie, podzielona na 2 szaleje w Phantomach, ale mam wrażenie, że u Ciebie szybciej kotki dostała...moje jeszcze są jaśniejsze...buziaki, wracam czytać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:21, 30 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Mala_Mi napisał(a)


Jedną trzmielinę szlag trafia.. nie mam pojęcia dlaczego Sucho ma, ale tak samo sucho mają pozostałe




Ale jaki piękny ten widok masz
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ana_art 20:39, 30 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)

Chociaż motyle u mnie miszczowskie

I Momo Botan

wariatka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
malkul 21:15, 30 sie 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Mala_Mi napisał(a)






Anno - cudny ten Momo Botan
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
chelll 21:18, 30 sie 2015


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Z powodu suszy i u mnie wrebeny od Ciebie mają się jak w raju. Powiedz mi, kiedy z nich zbierać nasiona, żeby i w przyszłym roku cieszyć się nimi?

Też mam zestawienie -werbeny-jeżówki-rudbekie i jeszcze jakąś trawkę, ale nazwę zapomniałam Wyglada to nawet i u mnie nieźle.

A zestaw miskant zerbinus, rozplenice i żurawki przy swoim oczku też posadzę. Czekam do wiosny To już niedługo, jeszcze tylko 01 listopada i Boże Narodzenie
____________________
Handmade by Elka
Zeta 21:22, 30 sie 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Piękny u Ciebie ten busz i zawsze coś kwitnie....Ania werbena od Ciebie szaleje .....miałaś racje ze Twoja napewno zakwitnie.....teraz niewiem czy ja wykopać na zimę i gdzieś przechować czy zebrać nasiona i siać......kiedy??? Czy może okryć na zimę......???? No kocham ją poprostu.....a Ty jak robisz ???
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Bogdzia 21:42, 30 sie 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)


Ogrodnik jak się patrzy.. wczoraj mi powyrywał wszystkie pieczarki z trawnika

Ale na razie ma nową fascynację ... samochody.. nie da siego wydrzeć z auta.. a za to mnie mało rodzice wczoraj na suchej gałęzi nie powiesili.. koniec z wchodzeniem do supermarketu bez wrzasku i płaczu



Jaki on w tym pojeździe szczęśliwy. Drugi raz bedzie tak szczęśliwy jak mu babcia kupi pierwsze prawdziwe autko ale na to troszkę trzeba poczekac choc pewnie szybko przeleci. Motylki cudne jak Muminek.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Viola 22:00, 30 sie 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Mala_Mi napisał(a)




Jakie piękne
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
paniprzyroda 22:01, 30 sie 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Muminki cudne, obydwaj i gratulacje spóźnione Tak patrzę na tę fotkę i widzę dziecięce szczęście i radość. Zatrzymuj te chwile bezcenne i pokazuj, człowiekowi ciepło na serduchu się robi
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies