Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kulą w płot

Pokaż wątki Pokaż posty

Kulą w płot

Zana 09:49, 05 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hej, jak wolno mi coś doradzić, to ja bym tę linię rabaty jeszcze wyłagodziła. Coś w tym stylu (im więcej miejsca na roślinki tym lepiej:

No i rysunek gdzieś zaginął. No i nie wkleję z rysunkiem, bo tępa jestem i nie umiem tego zrobić. W każdym razie chodzi mi o to, żebyś jeszcze wycięła trawę i poszerzyła część fali tej, która jest bliżej płotu, zaczynając od punktu za ciurkadełkiem a kończąc gdzieś w okolicy kamienia, na którym jest kulka na zdjęciu. Nie bój się poszerzać, trawnika masz sporo. Ja po sobie widzę jak mi się zmienia pogląd na szerokość rabat. Kiedyś 1,5 m to mi się wydawało bardzo dużo, a teraz uważam, że rabata powinna mieć minimum 2,5 metra. I ten ząb przy tarasie też bym zlikwidowała.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Psiamama 11:01, 05 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Hej Anula. Dzięki za opinie bo każda cenna. Kształt rabaty już wygląda ciut inaczej. Oczywiście ząb przy tarasie zniknął (wszyscy to widzieli tylko nie ja), ale brzuch został odrobinę powiększony czyli rabata się bardziej wypięła. Na razie tak będę sadzićWiesz zdjęcia chyba tego dobrze nie oddają bo jak była u mnie Anita-Enya73 to też stwierdziła, że to na zdjęciach inaczej wygląda. Nie wiem czemu tak. Zrobię w domu aktualne zdjęcia.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
sylwia_slomc... 11:18, 05 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Fajne zmany i decyzje już zapadły, a jak się ma jeszcze Taką sąsiadkę z takim ogrodem to zawsze radę dobrą da i rękę na pulsie trzyma, nie może być inaczej niż super.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Psiamama 12:12, 05 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Anita to człowiek orkiestra i naprawdę jest bardzo zapracowana. Cenię każdą chwilę którą poświęci żeby wpaść lub odpisać na sms. Na pogaduchach nie widziałyśmy się od lutego... A ogród Anity ma niesamowity klimat już mówiłam, że zdjęcia nawet najlepsze nie oddadzą tego, ja tam zapadam w jakiś dziwny stan i nie chcę wychodzić
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
jolanka 23:17, 05 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Przychodzę w odwiedziny, a tu robota rabatowa na całego Ten Twój grujecznik śliczny. Ja kupiłam teraz normalnego, ale takiego też chcę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 06:59, 06 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Fajnie te słupy okręcone liną wyglądają, dopatrzyłam się też ślicznej skałki z odciski muszli. No i gdzie te fotki po korektach? Doradczynię Anitę masz z najwyższej półki. I to sąsiadkę, Ty szczęściaro!.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anbu 20:36, 06 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Witam się oficjalnie. Będę zaglądać i kibicować
Na spokojnie przejrzę co Ci tu w trawce piszczy
____________________
Ania Ogród Ani :)
Psiamama 20:43, 06 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Aniu U mnie w trawie to piszczą głównie chwasty ale zapraszam serdecznie odwiedzaj mnie
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Zana 21:22, 06 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No już z tymi chwastami to trochę przesadziłaś. Okulary proszę kupić, no przecież widać na zdjęciach zieloną trawę, no! I ona nawet pięknie kontrastuje, ta zieleń znaczy się, z czarnoziemem poszerzonej rabaty
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 21:58, 06 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No to ja też się witam oficjalnie
Byłam już wczoraj, ale śladu nie zostawiłam, a tak poza tym to byłam już też kiedyś
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies