Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Donia72 10:58, 24 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Piękne róże są u Ciebie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
iwonadm 11:23, 24 cze 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
ale różanie
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
zbigniew_gazda 16:36, 24 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Mirka jestem zachwycony Twoją kolekcją róż. Tak naprawdę to nie wiadomo która najpiękniejsza. Chippendale też widziałem.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Tesska 19:39, 24 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Mireczko ile lat maja Twoje róże ? co jedna to piekniejsza pastelle tez kupiłam nawet nie wiedziałam ,że ja zamówiłam)
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
mirkaka 10:37, 25 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Wszystkim zaglądającym dziękuję za miłe słowa
Teresko, najstarsza róża zasadzona po wybudowaniu domu czyli 17 letnia jest ta duża żółta za domem. Pozostałe kupowane rokrocznie, aż do dziś. Jadne starsze , inne młodziki. Obiecałam sobie że nie będę kopować więcej róż, bo mam po budowie bardzo paskudną ziemię , sino-zielona glina ,i aby róże mogły ładnie rosnąć muszę kopać wielkie doły i ziemię wymieniać. Właśnie dzisiaj mam doprowaczanie gazu i trzeba było wykopać dół obok The Pilgrim, i teraz już wiem dlaczego ona mi tak słabo rosła. Dół który jej wykopałam dwa lata temu był za mały, a wokół tego dołu pskudny siny margiel na głębokość ok metra. Teraz wykorzystam robotników i pomogą mi wykopać dla niej porządny dół Dosadzę do niej również jakiegoś powojnika żeby mi piął się po rurze gazowej i ją zasłonił. A może dokupię jeszcze jedną Elfe i tam dosadzę? Bardzo lubię taki remonty roślinne w ogrodzie,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:18, 26 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Witajcie, kupiłam wczoraj takie oto cuda
Powojnik Kiri Te Kanawa, chcę go dosadzić do The Pilgrim i ewentualnie Elfe


Róże którą zobaczyłam u Iwonadm, Stephanie Baronin zu Guttenberg, Iwonko kochasz ją, ja myślę że też ją pokocham


Tiarelkę bez nazwy


Żurawkę bez nazwy


Róże Lincoln


Wrotycz Robinson's Red


Powojnik Niobe


Bodziszek z grypy czerwony ma ładne liście które mogą konkurować z żurawkami








____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:25, 26 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Zrobiony mam porządnie nowy dół pod The Pilgrim, ale musiałam ją wysadzić więc też obciąć wszystkie pędy. Teraz mam ją w wazonie


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
iwonadm 06:57, 26 cze 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
bardzo ładne zakupy
jeśli mogę spytać ile taka różyczka kosztuje w pojemniku ja miałam ją z gołym morzeniem
Pilgrim czy on długo kwitnie?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
mirkaka 09:00, 26 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
To róża licencjonowana 28 zł. The Pilgrim u mnie rośnie drugi rok, w marnym dołku jak pisałam wyżej. Tylko wegetowała, szybko więdła jak słońce świeciło na dom, lepiej ją posadzić w półcieniu, i chłodniejszym miejscu. Ale jest taka piękna że muszę jej dać szanse Widziałam ją u innych, rosła na wielką różę, pokrytą mnóstwem kwiatów. Podobno ma pięknie pachnieć, moja nie pachnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Tesska 11:52, 26 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
piękne zakupy na róże az mi ślinka leci taka ładna sadzonka moje bidulki w porównaniu , mam tez ten wrotycz Robinson's Red w tym roku sadziłam

róża The Pilgrim piekna a bodziszek tez ciekawy


ja mam juz mało miejsca i różyczka mi ani jedna nie wejdzie ech

Jeszcze mam pytanie jak sadzisz powojnik z różą to on pnie sie po niej czy dajesz coś ? mam 1 powojnika dopiero go wsadziłam czy go sie ścina na zime czy zostawia na kratce?
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies