Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

AGDULA 13:42, 26 cze 2015


Dołączył: 29 kwi 2015
Posty: 885
mirkaka napisał(a)









Jakie romantyczne zdjęcie, ta irga w połączeniu z tą przecudną ścieżką. I do tego klinkierowy słupek plus ciemne drewno. Super styl Zakochałam się w tym zdjęciu
____________________
Pozdrawiam, Agdula http://www.ogrodowisko.pl/watek/5671-ogrod-agduli
Ewa777 18:29, 26 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bardzo ciekawe zakupy Zwłaszcza ten wrotycz - nie słyszałam o takim Róże masz piękne - pokazuj jak najczęściej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mira 23:41, 26 cze 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
No masz piękności obejrzałam z przyjemnością, Leonardo u mnie pierwszy sezon /kupiona świadomie bardzo/ ale postanowiłam już róż nie pachnących nie kupować.

Pilgrim u mnie ze 2 lata tak sobie rósł mam 2 krzaki oba były już przesadzane bo robili oświetlenie ulicy a jedną mam przed furtką - one rosną dobrze w słońcu porannym nie znoszą mocnego naswietlenia, część rośnie prosto w górę a część gałęzi się zwiesza - podobno trzeba na nią poczekać kilka lat aby uzyskać efekt.

Zakupy świetne - cudna ta Stefania - to chyba niska róża - fajne te ciemne łodygi.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mirkaka 07:32, 28 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Teresko powojniki sadzę obok róży i on się po niej pnie. Miałam też kiedyś obelisk dla niego ale w tym roku zlikwidowałam, chciałam aby połączył się z różą. Tnę na wiosnę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:52, 28 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
AGDULA- witam u siebie, zaskoczyłaś mnie mile swoim komentarzem, przyznam się że na mnie to zdjęcie nie robi takiego wrażenia Dle Ciebie to samo miejsce teraz. Scieżka nie jest ścieżką tylko placykiem przy podjeździe



i inny widoczek


zakwitła nowa róża Bukavu, jak dla mnie zjawiskowa



Belvedere


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:02, 28 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
mira napisał(a)
No masz piękności obejrzałam z przyjemnością, Leonardo u mnie pierwszy sezon /kupiona świadomie bardzo/ ale postanowiłam już róż nie pachnących nie kupować.

Pilgrim u mnie ze 2 lata tak sobie rósł mam 2 krzaki oba były już przesadzane bo robili oświetlenie ulicy a jedną mam przed furtką - one rosną dobrze w słońcu porannym nie znoszą mocnego naswietlenia, część rośnie prosto w górę a część gałęzi się zwiesza - podobno trzeba na nią poczekać kilka lat aby uzyskać efekt.

Zakupy świetne - cudna ta Stefania - to chyba niska róża - fajne te ciemne łodygi.

pozdrawiam


Mirko, ja się upieram aby Pilgrim rosła przy zachodniej ścianie, tylko słońce tam jest już od południa, poczekam jeszcze , może zaakceptuje to miejsce.
Stefania to rabatówka, do 80-90 cm ale ładne jest rozkrzewiona
Leonardo zakulkowana w tym roku
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:05, 28 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ewa777 napisał(a)
Bardzo ciekawe zakupy Zwłaszcza ten wrotycz - nie słyszałam o takim Róże masz piękne - pokazuj jak najczęściej


Ewo , wyczaiłam nową szkółkę, w Mierzeszynie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Tesska 08:49, 28 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
mnie tez sie ten podjeździk bardzo podoba , super zestawione krzewy ,
nowa róża Bukavu piękna to jest okrywowa tak?


a widoczki fiu fiu cieszą moje oczy
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
mirkaka 11:07, 28 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Bukavu nie jest okrywową, rabatowo-parkowa ma dorastać do 1,2 m
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
bozga 11:52, 28 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Piękne różyczki, zwłaszcza Margareta i Bukavu, nie ukrywam, że za Twoją namową kupiłam 5 róż , czekam na dostawę.
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies