Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 17:07, 23 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Agatko może i Chinatown, to jest stara róża, nie wiem czy Chinatown to stara czy nowa odmiana?, Twoja Margareta jeszcze nie kwitnie a ja moją już obrywam z przekwitłych pierwszych kwiatów, natomiast Pirouette odwrotnie
Paniprzyrodo masz rację każdy decyduje sam czym pryskać

Margareta ciągle piękna, zanudzę Was tą różą ale tak ogromna nie była nigdy Kolor jej kwiatów jest dla mnie cudny.
pierwsze zdjęcie - tak ją oglądam z okien salonu


no niech ktoś powie że ta róża nie jest naj, naj




____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 17:22, 23 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Słabiutka The Pilgrim, chyba muszę ją przesadzić bo w tym miejscy jest chyba za dużo wapnia, ma ciągle widoczne niedobory żelaza i magnezu. Kwiaty zwisają główkami w dół, a miała tworzyć piękne połączenie kolorów z błękitną ostróżką



Zaczynająca Belvedere, mam ją pierwszy sezon, zobaczymy czy się popisze kolor zapowiada się piękny


Zaczyna też Bonita Renaissance


smutny przekwitający pierwszy kwiatek Pat


Winchester Cathedral, pięknie trzyma główki
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 17:43, 23 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Westerland , drugi sezon u mnie



Baroc


Candlelight

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
agnieszka_m 18:12, 23 cze 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Mirko te róże masz wprost niedoopisania cudowne jestem nimi zachwycona
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Tesska 20:21, 23 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2015
Posty: 895
Mirko cudowne sa , a Margaretta zjawiskowa , kolor przepiekny i Baroc tez zachwycajaca , biedny Pat tez zamówiłam ta różyczke pojutrze przyjdzie to porobie fotki jak zakwitnie

Zauważyłam ,że dajesz takie czarne podpórki miedzy róże sa bardzo przydatne?
____________________
miłego dnia - Teresa mój mały ogródek; Wizytówka
iwonadm 20:24, 23 cze 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
mirkaka napisał(a)
Agatko może i Chinatown, to jest stara róża, nie wiem czy Chinatown to stara czy nowa odmiana?, Twoja Margareta jeszcze nie kwitnie a ja moją już obrywam z przekwitłych pierwszych kwiatów, natomiast Pirouette odwrotnie
Paniprzyrodo masz rację każdy decyduje sam czym pryskać

Margareta ciągle piękna, zanudzę Was tą różą ale tak ogromna nie była nigdy Kolor jej kwiatów jest dla mnie cudny.
pierwsze zdjęcie - tak ją oglądam z okien salonu


no niech ktoś powie że ta róża nie jest naj, naj





naj naj czy to jeden krzaczek
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
jona 22:23, 23 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Trzeci raz obejrzałam róże i ciągle nie mam dosyć
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
mirkaka 07:04, 24 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Agnieszko bo róże są kwiatami zachwycającymi
Teresko może Pat potrzebuje kilku lat aby się wzmocnić, podpórki pod róże są potrzebne, przywiązuję do nich gałązki aby np nie opadały zbytnio
Iwonko tak to jeden krzak Margarety ale już wiekowy
Joasiu ja też ciągle nie mam dość, codziennie robię mnóstwo zdjęć bo wydaje mi się że takiego ujęcia jeszcze nie mam, codziennie mnie te kwiaty zachwycają
No to znów Was pozanudzam

Flora- różyczka niska, kupowana bardzo dawno, czasami łapie czarną plamistość


Ingrid Bergman róża przesadzana już trzy razy, ze względu na kolor, który do niczego mi nie psuje, w końcu dostała osobną rabatę, przy niej posadziłam niską białą White Meillandina


Bonica, przy tarasie zaczyna razem z powojnikiem Gen Sikorski, podoba mi się ten kolorystyczny duecik a właściwie trójkącik bo obok jest Schneewittchen



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:14, 24 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Sesja zdjęciowa Leonarda




I z lawendą

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:24, 24 cze 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Pastella, podświetlona zachodzącym słońcem, ciągle piękna, nie oberwałam jej jeszcze ani jednego kwiatka,


Grządka na której róże dopiero zaczną kwitnąć, powstała jesienią przez wykarczowanie części tui i płożących iglaków. Posadziłam tam Bukavu, Nevadę-ta strasznie marna, raczej nie zakwitnie wcale,Double Delight- dwa krzaczki w jednym dole a będzie tylko jeden kwiat, i przesadzone Red Leonardo


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies