Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na początku jest chaos

Pokaż wątki Pokaż posty

Na początku jest chaos

Gardenarium 23:57, 27 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Przed tawułami dosadź albo karłowe berberysiki, albo bordowe żurawki? Kolor inny potrzebny.
Albo lawendę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:59, 27 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Begonie przysuń przed żółte berberysy. Przemebluj irgi (?) po lewej, żeby tak nie w rządku były może ? Trochę więcej begonii
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Linka 00:09, 28 kwi 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Irgi to są , tak tylko są postawione ale docelowo między juki pójdą. Tylko wychodzi mi między jukami a bukiem puste miejsce i tu dumam Chyba że którąś z obecnych roślin pociągnę
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 00:17, 28 kwi 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
gardenarium napisał(a)

Przed tawułami dosadź albo karłowe berberysiki, albo bordowe żurawki? Kolor inny potrzebny.
Albo lawendę


Te będą na bank, bo już stoją za domem, ale marzyły mi się jeszcze w jednej zatoczce Rh czy azalie podsadzone hostami , wyżej w następnym łuku chcę hortensje dosadzić i miotam się z tymi tawułami. Może je zostawię między zatokami a zagęszczę? Bo jak będą wyglądały azalie i Rh z tawułami za sobą u stóp a hortensje to je zupełnie zagłuszą.
Trochę tawuł mogę na skarpę spokojnie przesadzić.
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Syla 07:59, 28 kwi 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gardenarium napisał(a)

[



Powiem, że bez dodatków ta rabata ładnie wygląda


A ja bym się upierała w trzech punktach tego miejsca albo na trzmielinę na pniu lub trzmielinkę w 3szt sadzoną razem w celu rozjaśnienia rabaty
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Linka 08:08, 28 kwi 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
A podpowiedz mi Sylwia w kwestii kul na pieńku. Mam pomysł żeby dać 3 tuje - kulki na pieńku wzdłuż chodnika ale po lewej stronie i tu podsadzone czymś jasnym- żółtym. Czy jest sens robić tu rabatę? Dodam że byłaby to wąska rabatka , prowadzona gdzieś do wysokości żwirowego klombu, żeby był w razie W przejazd wokół domu zachowany.
???
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Viki 08:08, 28 kwi 2011


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 183
Linka, szalejesz z zakupami Twój ogródek zmienia się z dnia na dzień, dobór roślinek jest bardzo profesjonalny (żałuję, że ja tak nie potrafię)... będę zaglądać do Ciebie
____________________
Pozdrawiam cieplutko Nasz mały świat
Linka 08:22, 28 kwi 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Viki napisał(a)
Linka, szalejesz z zakupami Twój ogródek zmienia się z dnia na dzień, dobór roślinek jest bardzo profesjonalny (żałuję, że ja tak nie potrafię)... będę zaglądać do Ciebie


Nie mów profesjonalne bo to moje takie wizje a inspirowane Ogrodowiskiem są na bank.
Dziś trochę je ułożę w plenerze to mi doradzicie, bo rysunki mi nie idą w żaden sposób
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 10:44, 28 kwi 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
rozłożyłam wrzosy i wrzośce na rabacie i coś mi tu nie układa się. Niby zrobiłam plamy kolorów ale tez zachowałam obecne nasadzenie tylko tak jakoś płasko się zrobiło . Może wzdłuż kostki zrobić pas żurawek lub czerwonych begonii ? Albo te świerki symetrycznie i podsadzić żurawką?




____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 10:47, 28 kwi 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Te wrzosy słabo odbijają. Usunę je. Posadzić nowe czy może 3 kule bukszpanowe?
Pod kule z tui podsadzę runianke
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies