Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

amelia_b 22:40, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Shemsi napisał(a)


Takiego jeszcze nie robiłam, ale ostatnio do obłędu doprowadził taki z masłem orzechowym i chyba mascarpone właśnie, jeśli dobrze pamiętam.

moja siostra to jeszcze teraz borówki dodaje, ale już coś wspominała że do następnego figi doda ona to tą beze pavlową robi, pychota
____________________
Pogubiłam się po drodze
Shemsi 22:41, 30 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
iwka napisał(a)

odebrałam w piątek wyniki badań i powiem, że się przestraszyłam,

wszędzie łupie, ale idę na masaże za dwa tygodnie to mnie podreperują




Oj, to się oszczędzaj, koniecznie!
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
iwka 22:42, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)

jesień idzie, mnie już trzeci dzień głowa boli i tylko prochy biorę, a tobie łupie, starość nie radość młodość nie wieczność jak to mówią pomasują i dobrze będzie

ha ha pani doktor ostatnio stwierdziła, że jestem za młoda, aby mnie kręgosłup bolał
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Warmia 22:43, 30 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
amelia_b napisał(a)

jesień idzie, mnie już trzeci dzień głowa boli i tylko prochy biorę, a tobie łupie, starość nie radość młodość nie wieczność jak to mówią pomasują i dobrze będzie


A to od tego mnie głowa boli
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
iwka 22:44, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Jejku, jakie Wy pyszności tu serwujecie, ja chciałam poczęstować was zwykłym bananowcem, poszłam zrobić zdjęcie a moja córka widelcem z tortownicy wyjada
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 22:47, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
AnnaCh napisał(a)

No ja też niektórych rzeczy nie dam rady sama zrobić i jak mi nie pomogą, to stoję w miejscu
Iwka, a Ty daleko masz do mnie, może raz ja do Ciebie, raz Ty do mnie i razem damy radę
A amerykanki uwielbiam, tylko ostatnio tak z nimi szalałam, że stylisko złamałam


tylko 230 km
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 22:48, 30 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Dziewczyny burza idzie do mnie, grzmi i błyska, a nic nie zapowiadało deszczu. Musze jeszcze ubrania pozbierać, pa pa
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 23:11, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)

ha ha pani doktor ostatnio stwierdziła, że jestem za młoda, aby mnie kręgosłup bolał

a co ona tam wie, mnie nieraz tak połamie że na czworaka z łóżka wstajemojego małżonka tez tak łamie zawsze się z niego śmieję: rennta
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 23:12, 30 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)
Dziewczyny burza idzie do mnie, grzmi i błyska, a nic nie zapowiadało deszczu. Musze jeszcze ubrania pozbierać, pa pa
ty idziesz zbierac ja dopiero powiesiłam bo to poniedziałek juz prawie
____________________
Pogubiłam się po drodze
Iwk4 01:43, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Iwonko, fotki cudne. Jaki miskant u ciebie kwitnie?
Czytam, że ty też z tej profesji, co przed wrześniem książki porządkuje?
Niektórzy do szkoły muszą chodzić całe życie
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies