Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

anka_ 21:19, 15 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Weź po uwagę, że to zbliżenie
Gosiu u mnie na dzień dzisiajszy ledwo po pąkach widać, że żyje. Do liści mu daaaleko. Tylko jesionolistny ma listki...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
zawitka 07:52, 16 kwi 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Klonowo u Ciebie poczytać muszę o klonach mam 3 szt .Lecę zobaczyć jakie są moje ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Makusia 08:31, 16 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Cudne narcyzy! Kupiłam jesienią bardzo podobne, ale ich nie widzę na rabacie niestety Trudno- u Ciebie popodziwiam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Bogdzia 20:41, 16 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bardzo zaawansowaną masz wiosne. Klony pięknie ruszyły.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gosiek33 20:45, 16 kwi 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
zawitka napisał(a)
Klonowo u Ciebie poczytać muszę o klonach mam 3 szt .Lecę zobaczyć jakie są moje ;d


Sprawdziłaś już? Miało padać i nic
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 20:47, 16 kwi 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Makusia napisał(a)
Cudne narcyzy! Kupiłam jesienią bardzo podobne, ale ich nie widzę na rabacie niestety Trudno- u Ciebie popodziwiam


To ich drugi rok i tak jakby szybciej w tym roku wylazły z ziemi, w pierwszym sezonie były niemrawe. Doczekasz się
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 20:48, 16 kwi 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bogdzia napisał(a)
Bardzo zaawansowaną masz wiosne. Klony pięknie ruszyły.


Niespodziewanie Bogdziu, czytałam ze smutkiem, że Twoje padły albo przynajmniej kiepsko się mają
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 21:26, 16 kwi 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)
Gosiu u mnie na dzień dzisiajszy ledwo po pąkach widać, że żyje. Do liści mu daaaleko. Tylko jesionolistny ma listki...



To jadę jeszcze raz z klonami:

strzępek cały



i zbliżenie



pseudosieboldianum_ussyryjjski_z Rogowa



i też ussyryjski z innej szkółki - niby trochę inna faza, zobaczę co dalej się wykluje



tatarski-ginnala-Rogów i klon polny ,Green Column,


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 21:33, 16 kwi 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
cypryśnik bardzo nieśmiało




czeremcha zaczyna pachnieć




jarząb ,granatnaja'




bez czarny ,aurea,




bielinek rukiewnik na jarząbie



a na koniec prośba o pomysły: Co posadzić na kupce gruzu. Nasypałam polnej ziemi, mam jej drugie tyle, dosypie trochę lepszej ziemi, ale czym to obsadzić? To nad zielonymi workami to resztka starego klonu, który w połowie rozłupał się w zeszłym roku. Siatka ledwo się trzyma ale na razie wymieniać jej nie będę. Myślę o tawułach, kosówkach?

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 22:52, 16 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiu a nie da się tego gruzu wywieźć? Bo z doświadczenia powiem, że u mnie na takiej górce to jedynie nornice i mrówki dobrze 'rosły'. Korzenie maja mało miejsca, a do tego gruz jest aktywny chemicznie dla roślin.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies