Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

TAR 11:52, 26 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
Gosiek33 napisał(a)



Joasiu kiedy ona nie chce Nawet nie kładzie się na zimnej kamiennej podłodze w domu tylko idzie na posłanie. W domu da się wytrzymać bo tylko 22C


to masz super temperature. u siebie utrzymuje +23. jednak te moje przeszklenia okienne daja duzo ciepla i gdyby nie klima to byloby kiepsko. a w ogole w sypialniach niezastapiona.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 11:58, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Margerytka40 napisał(a)
Ja dopiero co swojego psiaka zwołałam bo leżał na słońcu i się opalał, szok normalnie



moje jak młodsze były to też uwalały się w upale na słońcu, ale jak rozłożone były fotele, stolik i parasol to wybierały miejsce pod pańcią na leżaku

Twój pies młody jest?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:00, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)


to masz super temperature. u siebie utrzymuje +23. jednak te moje przeszklenia okienne daja duzo ciepla i gdyby nie klima to byloby kiepsko. a w ogole w sypialniach niezastapiona.


Od rana gdy słońce wchodzi do domu od południa, mam zaciągnięte zasłony, jako że białe to widno jest a bardzo dobrze izolują przed nagrzewaniem parteru
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
JoannA 12:03, 26 cze 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Moya po lekach bardzo źle znosi takie upały. Nawet na spacer ciężko ją wyciągnąć.
Jak była młodsza lubiła zabawy z wodą, ciągle była mokra bo bieganie za zraszaczem było dla niej największą frajdą.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gosiek33 12:24, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
JoannA napisał(a)
Moya po lekach bardzo źle znosi takie upały. Nawet na spacer ciężko ją wyciągnąć.
Jak była młodsza lubiła zabawy z wodą, ciągle była mokra bo bieganie za zraszaczem było dla niej największą frajdą.


Oj biedna malutka
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Margerytka40 12:24, 26 cze 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gosiek33 napisał(a)



moje jak młodsze były to też uwalały się w upale na słońcu, ale jak rozłożone były fotele, stolik i parasol to wybierały miejsce pod pańcią na leżaku

Twój pies młody jest?


Ma trzy lata, mam jeszcze takiego 12 lat i ten przy takich temperaturach w życiu na słońce nie wyjdzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gosiek33 12:26, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Margerytka40 napisał(a)


Ma trzy lata, mam jeszcze takiego 12 lat i ten przy takich temperaturach w życiu na słońce nie wyjdzie


To przywilej młodości
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 12:33, 26 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moj Eddie lezy pod wiata na zimnym polbruku albo pod prysznicem w lazience
____________________
Zapraszam na kawe
TAR 12:35, 26 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7327
JoannA napisał(a)
Moya po lekach bardzo źle znosi takie upały. Nawet na spacer ciężko ją wyciągnąć.
Jak była młodsza lubiła zabawy z wodą, ciągle była mokra bo bieganie za zraszaczem było dla niej największą frajdą.


kurka starzeja sie za szybko te nasze zwierza, niedawno mojego slepka do domu wzielam maciupciego szczeniorka a tu juz mu 9 lat stukneło i choc czasem nadal jak szczeniak sie zachowuje to niestety wiek jest zauwazalny w zachowaniu. mniej ganiania wiecej spania i przytulania. tez za wezem z woda kiedys latal a teraz czasem zaszczyci jak ma dobry dzien woli moj lezak pod parasolem zajac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 13:40, 26 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Trzeba korzystać i cieazyć się do czasu gdy z nami są


tak było kilka dni temu, Gospel, a dziś róże się sypią, hosta Tea and Crupets








jeżówka marmalade, przesadzona w inne, bardziej suche miejsce tylko jeden słaby kwiatek pokazała

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies