Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

galgAsia 18:08, 09 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosia, przylaszczki cudne
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 18:09, 09 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Nigdzie się nie ruszam, usiłuję ogarnąć ogród


Na razie zaczęłam walczyć z umierającymi rodkami
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 18:12, 09 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Gosia, przylaszczki cudne



wiedziałam czym cię zwabić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
wunia 18:31, 09 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
w istocie przylaszczki cudne nie wiem która piękniejsza muszę sobie w końcu kupić bo póki co wiosenną żądzę niebieskiego zaspokajają irysy retikulata a później zawilce greckie i powinny być jeszcze krokusy ale póki co jeszcze koloru nie pokazały
Gruszka_na_w... 18:38, 09 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
A co jest rodkom?
Przylaszczki masz urocze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 18:53, 09 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
wunia napisał(a)
w istocie przylaszczki cudne nie wiem która piękniejsza muszę sobie w końcu kupić bo póki co wiosenną żądzę niebieskiego zaspokajają irysy retikulata a później zawilce greckie i powinny być jeszcze krokusy ale póki co jeszcze koloru nie pokazały



kupuj teraz, potem kupujesz kota w worku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 18:57, 09 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A co jest rodkom?
Przylaszczki masz urocze.



Jedna gałązka uschła, potem druga, jak w końcu się za nie zabrałam i wykopałam okazało się, że część pędów tuż przy ziemi w żółto białym grzybie. Masakra. Wykopałam, kupiłam dziś Proplant. Będę w doły lać i nie wiem czy warto jeszcze resztki z powrotem sadzić. Taczkę ziemi wywaliłam, korzenie oczyściłam tyle ile dałam rady... i myślę co dalej
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agania 18:59, 09 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wow jakie tu kolory
Masz już postument?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
wunia 19:17, 09 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
Gosiu no teraz najlepiej ale je akurat bym chciała pomacać a stacjonarnie nie ma u mnie
TAR 20:09, 09 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Gosiek33 napisał(a)
Nigdzie się nie ruszam, usiłuję ogarnąć ogród


Na razie zaczęłam walczyć z umierającymi rodkami


to tak jak i ja, mam sporo do ogarniecia, rodki w kolejnym etapie. daje im miesiac na poprawe. martwi mnie, ze zapowiadaja szybka wiosne a ja nie zdaze znowu nic zrobic. opryski promanalem znowu nie wyszly. w sobote lalo a wczoraj bylo za cieplo, bzyki wybudzone, widzialam trzmiele i pszczoly lesne. nie bede przeciez ich podtruwac. dzis po pracy bejcowalismy listwy do ktorych przymocujemy panele ogrodzenieowe.

przez tego ..... sasiada mam wiecej roboty. szczescie, ze kolega z dziewczyna w sobote przyjada on pomoze mezatemu wieszac panela a ona mi troche w ogrodzie pomoze ciac. wykopie lawendy i takie tam. albo pochodzi z wertykulatorem
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies