Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym do góry... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry... :)

Konieczki 20:39, 19 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ensata napisał(a)
a co tam nakresliłaś?ha, widzę, że też niezadaszony masz taras

Zarys donicowego zakończenia tarasu
U mnie żagiel 3lata leży w szafie. I czeka... Ja zadaszać nie chce, marzy mi się pergodenta ale one są tak cholernie drogie -ale kiedyś ją będę mieć
____________________
Zielonym do góry... :)
Ensata 20:44, 19 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
tiaa, ogladalam, piekna, cena 50.000 zł, ja juz wiem, ze nie bede miała
____________________
W kolorze blue
Ewa_w_ogrodzie 21:42, 19 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Masz projekt zazdroszczę, ja próbuję bez, ale nie wiem czy dam radę. Pojęcie o roślinach mam podobne, ale i tak dumna jestem z swoich postępów na przestrzeni dwóch lat. I zawód mamy chyba ten sam, z tego co doczytałam. Piękny dom. Będę podglądać.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Ewa_w_ogrodzie 22:02, 19 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636


- Moje śliwki umbry i zalążek prawej strony




Czy mogę zapytać gdzie kupiłaś te śliwy i za ile? polowałam też na umbry, ale znalazłam takie mega duże za 480 zł no i cóż zrezygnowałam a mniejszych nigdzie nie mogę namierzyć
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
nawigatorka 22:58, 19 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Mam sprzątać bo bajzel a wiedzę i sobie kreślę

Uwielbiam takie rysunki.sama takie robie- z nich dużo zawsze widać.i czasem robi się 100 wersji ale później cieszy gdy widzi się to już na żywo.moje murki tez tak powstawały.

wygląda super.

Z mojego wyczucia estetycznego: nie rób ich zbyt oczywistych,symetrycznych,przewidywanlnych.i pamiętaj o lini,która zostanie Ci na samym dole (by nie była np uciążliwa w koszeniu trawy). A i pomyślcie czy nie trzeba wkopac w te donice np jakichś kabli czy doprowadzenia wody do ogrodu - u mnie np w piasku w tych donicach idzie rurą calowa z ktrej wychodzi nawadnianie). Powodzenia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 10:30, 20 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)


Czy mogę zapytać gdzie kupiłaś te śliwy i za ile? polowałam też na umbry, ale znalazłam takie mega duże za 480 zł no i cóż zrezygnowałam a mniejszych nigdzie nie mogę namierzyć

Umbry kupiłam u mojego ogrodnika za 60zł rok temu, tylko one są szczepione na 1.5m jak chcesz to rozgladne się za umbrami
____________________
Zielonym do góry... :)
jazzy 11:32, 20 cze 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Fajny rysunek, w sensie szkic Będzie ładnie z tymi donicami A tak w ogóle, to czemu tak wyszło, że wasz dom zbudowany na takiej skarpie jest? Bo sąsiad chyba ma niżej dom, prawda?
A to zadaszenie, które planujesz wymiata
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Ewa_w_ogrodzie 23:23, 20 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Konieczki napisał(a)

Umbry kupiłam u mojego ogrodnika za 60zł rok temu, tylko one są szczepione na 1.5m jak chcesz to rozgladne się za umbrami



Dzięki jeżeli trafisz to bardzo bardzo chętnie,to jest rozsądna cena.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
malkul 20:25, 21 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jeszcze apropo donicy to ci podpowiem jak nawigatorak: przy donicy od razu przwiduj jakiś pasek bez trawy np. grys lub kostka lub beton bo to potem cięzko utrzymac w nalezytu=ym porządku jak jest tylko trawnik, ja tak mam i ciągle trzeba z nozycami ręcznei docinać wzdłuż donicy bo kosiarką nei podjedziesz bo sie donic aobrysuje
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Konieczki 21:22, 21 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Kurde Wy jesteście niesamowite "ajlowiu". Dzięki za wszystkie rady.
A za śliwką obejrzę się w sobotę dopiero -mam kosmos w pracy, podejrzewa że nawet nie będę miała czasu na O
____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies