Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

AsiaK_Z 22:09, 17 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kamcia 22:09, 17 sie 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
dziękuję, to w tym tygodniu trochę ją przystrzyżę
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
alis 23:34, 17 sie 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Anulka piękne focie i roślinki mają się dobrze u Ciebie, za rok to będzie wielkie wooow, chociaż już teraz jest
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
gosia_w_ogro... 02:09, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
tak się zastanawiam, że może pierwszy rok kiedy trafia się na ogrodowisko to powinno się tylko podziwiać wątki innych, czytać, uczyć i dopiero za rok zacząć działać... tym bardziej że w moim przypadku to już naprawdę późno... ale postępy jakie zrobiłaś w ciągu roku nie wiem czy chcę tyle czekać bezczynnie! kiedy widzę ile można zmienić! Ale nie wiem czy się nie wykończ przez to forum, heheh
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
gosia_w_ogro... 02:24, 18 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
o co chodzi z tym odkurzaczem przy bukszpanach? nie mogę znaleźć!
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
anbu 07:35, 18 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ali buziaczek

Asiu

Gosiu ja jak tu trafiłam, to też nic nie działałam w ogrodzie Od zeszłego lata aż do tegorocznej wiosny tylko przeglądałam inne ogrody i czytałam wątki tematyczne. Było ciężko, bo inni sadzili, przesadzali działali a ja nic - tylko się gapiłam
Ale są też plusy powyższej sytuacji - zrobiłam listę roślin i utwierdziłam się ostatecznie w tym co mi się podoba i co chce mieć u siebie W lutym tego roku już byłam tak wyposzczona, że stałam w blokach startowych gotowa do działania
Odnośnie bukszpanu i odkurzacza - w kulkach bukszpanowych i cisowych też, jest sporo liści zaschniętych, gałązek i innych takich tam dziwactw, które to mogą być nosicielami chorób. Ręcznie nie jesteś w stanie tego wyzbierać/wyczyścić. Tu właśnie sprawdza się odkurzacz


Pozdrawiam
____________________
Ania Ogród Ani :)
Toszka 09:22, 18 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Super że foty dałaś - miło popatrzeć jak wszystko rośnie

Przy wyznanej miłości do brunnery parsknęłam śmiechem i oplułam monitor - jak to miłość potrafi zaskoczyć

Cisy cieszą mnie bardzo, bo choć wiedziałam, że odbiją to jednak gdzieś tam w duszy martwiłam się o nie... tegoroczne lato służy ukorzenianiu

Tak się zastanawiam,czy klonika nie zostawić pod ambrowcem Widać, że dobrze mu tam Tylko nijak nie mogę dostrzec z której strony rośnie i w jakiej odległości...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kasja83 09:25, 18 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anbu napisał(a)
Ali buziaczek

Asiu

Gosiu ja jak tu trafiłam, to też nic nie działałam w ogrodzie Od zeszłego lata aż do tegorocznej wiosny tylko przeglądałam inne ogrody i czytałam wątki tematyczne. Było ciężko, bo inni sadzili, przesadzali działali a ja nic - tylko się gapiłam
Ale są też plusy powyższej sytuacji - zrobiłam listę roślin i utwierdziłam się ostatecznie w tym co mi się podoba i co chce mieć u siebie W lutym tego roku już byłam tak wyposzczona, że stałam w blokach startowych gotowa do działania
Odnośnie bukszpanu i odkurzacza - w kulkach bukszpanowych i cisowych też, jest sporo liści zaschniętych, gałązek i innych takich tam dziwactw, które to mogą być nosicielami chorób. Ręcznie nie jesteś w stanie tego wyzbierać/wyczyścić. Tu właśnie sprawdza się odkurzacz


Pozdrawiam


Za to w tym sezonie Aniu nadrobiłaś za kilka lat chyba
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kawa 09:36, 18 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
macham Aniu
hakonka śliczna
brunerka też no i cisy w nowym życiu off corse
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anbu 09:49, 18 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iwona cisy super ruszyły a ostatnie dwa tygodnie to jakiś szał
Jestem w szoku, tym bardziej, że do lipca słabe były - żółkły i się sypały
Teraz każdy stożek się zazielenił a każda kulka wypuściła irokeza

Odnośnie klona - inwalidy to mu tam pasuje, nawet się rozpanoszył. Zimą jednak wieją w tym miejscu zachodnie wiatry (z pustej działki) Twój pomysł na ekran w tym miejscu jest strzałem w dziesiątkę

Kochana kulkowisko trzeba eksmitować, bo nerkę likwidujemy. Wkurza nas niemiłosiernie to monstrum na środku działki

A lato tego roku jest super, idealne do zakładania ogrodów Mamy cały czas studnię pełną a za bardzo podlewać i tak nie trzeba, bo średnio co dwa dni solidnie pada Może i jestem dziwna ale ja lubię takie kapryśne lata

Kasiu, Kamilko


____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies