Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

hindsight 22:07, 12 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ooo, to przynajmniej samochody ci nie jeżdżą pod oknem a logistycznie mus, bo jak idziesz na koniec ogrodu i okazuje się, że czegoś zampomniałaś, to mogiła!

Ja teraz żałuję, że domu dalej nie odsunęłam...
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Psiamama 10:44, 13 sie 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Aniu nadrabiałam zaległości na forum u Ciebie czytałam dwa razy bo tyle mądrości ogrodowych Zdjęcia piękne widać ogród w deszczu ma też swój urok
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
JoannaDe 12:06, 13 sie 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Aniu, dziękuję za pw.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Mira104 22:29, 13 sie 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Ty to pewnie na imprezie jesteś, bo tak tu cicho.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Kacha123 08:31, 14 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Anulka, troszkę mnie u Ciebie nie było, a Ty nieustannie działasz
Piorunem Ci to idzie! I jaka logistyka przy pakowaniu auta.
Ślicznie masz dziewczyno!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
LyraBea 10:24, 14 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Temat bukszpanu akurat dla mnie. Przedwczoraj znajomi podarowali mi kawał bukszpanu. To cześć żywopłotu, więc z jednej strony łysy, ale nie szkodzi. Piękny okaz. To już wiem dokładnie jak się nim zaopiekować. nie muszę u siebie pytać. I wiem, że muszę się spieszyć!
Gwarno i edukacyjnie u Ciebie. Zapału do pracy w ogrodzie Ci nie brakuje. Oddaj mi trochę.
____________________
Beata
beata_m 14:24, 14 sie 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Ania wpadłam jakoś na Twoją pierwszą stronę i zobaczyłam zdjęcia kaskadowej przy wejściu no normalnie chyba porównanie musisz zrobić
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
gosia_w_ogro... 21:47, 14 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
Hej! Fajnie mi się czyta początki forumowiczów. ..przynajmniej wiem że nie ja sama mam takie początki niewiedzy , nieudanych nasadzeń, problem z rysunkiem... najgorsze jest to że chciałbym robić wszystko naraz... cierpliwość nie jest moją mocną stroną. Najważniejsze że tak jak w Twoim ogrodzie widoczne są metamorfozy i to daje nadzieję
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
kasja83 21:57, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
ag_zie napisał(a)
Tak sobie czytam o tych cudzych bukszpanach i cenie...śmiać mi się chce....
Koło mojej siostry stoi taki mały letniskowych zaniedbany domek i ostatnio było do niego włamanie. A tam tylko gołe ściany . No to złodzieje co by nie wyjść z pustymi łapami, powyrywali instalację ze ściany - pójdą na złom i dostaną za to ze 200 zł. A przed domkiem taaaki ogromny bukszpan rośnie 2,5 tys ale poszli na łatwiznę...

Się nie znali... A propo to moja dalsza sąsiadka to ma takich spoko kul bukszpanowych za parę tysiaków. Ładne i zadbane, ale tak posadzone tu i ówdzie. Nie wie sąsiadka chyba ile mogłaby zarobić. Chętnie bym kupiła parę sztuk.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anbu 12:06, 16 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kfffutek dla Wszystkich


Toszko dwa pytania

Jak frakcja kory najlepsza miałaby być, bo szukam, szukam (gdzieś pisałaś) i nie umiem znaleźć

I drugie pytanie Czy kora zamówiona w workach teraz tzn. sierpień - wrzesień może przeleżeć w tych workach do wiosny, czy jednak zgnije? Czy lepiej dla kory będzie jak ją gdzieś wysypię i zrobię z niej ładną kupeczkę




____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies