Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Anda 13:56, 06 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Same dobre wiadomości, będzie busz Czochy masz wypasione
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 13:57, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)
Same dobre wiadomości, będzie busz Czochy masz wypasione

no mam nadzieję bo inaczej chwasty mnie zjedzą
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 14:04, 06 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Kawa napisał(a)

no mam nadzieję bo inaczej chwasty mnie zjedzą


Wiesz, ja co jakiś czas wchodzę z motyczką na rabatę i motyczkuje tam gdzie chwasty, ale potem je tam zostawiam, nie zbieram, ulepszają glebę i schylać sie nie muszę Jak byliny bedą większe, to chwasty przestaną tak rosnąć.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:06, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)


Wiesz, ja co jakiś czas wchodzę z motyczką na rabatę i motyczkuje tam gdzie chwasty, ale potem je tam zostawiam, nie zbieram, ulepszają glebę i schylać sie nie muszę Jak byliny bedą większe, to chwasty przestaną tak rosnąć.

wiem i mam taką nadzieję różnie o korze piszą i się właśnie zastanawiam czy teraz wszystko zasypać czy czekać
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 14:09, 06 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Nie mam kory
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:11, 06 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anda napisał(a)
Nie mam kory


hmmm to chyba się wstrzymam omotyczkuję tylko a kupię tylko na malą rabatę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 14:15, 06 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Wiosną na wierzch daje kompost, taki kupny. Ładnie wyglada zanim rośliny podrosną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
14:24, 06 maj 2016
Anda napisał(a)
Wiosną na wierzch daje kompost, taki kupny. Ładnie wyglada zanim rośliny podrosną


napisz mi na prv. ile kosztuje w niemczech kompost i jakiej firmy ...nawet nie wiem czy u nas mozna kupic i za ile ...a nie mam juz mojego bo nawet nie przekompostowany wwaliłam w skrzynie ...a rózanke frontowa pasowałoby mi wzbogacić kompostem tez.
AnnaCh 14:30, 06 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
U mnie M kupuje mi kompost workowany w miejskiej kompostowni w Łodzi. Worek 20 kg kosztuje koło 4 zł. Jak się jedzie i samemu ładuje, to taniej jest, wtedy na tony sprzedają i tona kosztuje 60 zł. Podejrzewam, że w każdym większym mieście jest komopstownia.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anda 14:35, 06 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
eee_taam napisał(a)


napisz mi na prv. ile kosztuje w niemczech kompost i jakiej firmy ...nawet nie wiem czy u nas mozna kupic i za ile ...a nie mam juz mojego bo nawet nie przekompostowany wwaliłam w skrzynie ...a rózanke frontowa pasowałoby mi wzbogacić kompostem tez.


Napisałam Ja tak jak Ania kupuję w kompostowni miejskiej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies