Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

m_gocha 21:54, 23 lut 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
jolanka napisał(a)


A lupę to nie łaska wziąć
Nie wiem czy lupa wystarczy, może lepiej jakiś mikroskop
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jankosia 22:26, 23 lut 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
To mówisz że pocięłaś? Też bym ruszyła w bój bo troszku suszej się zrobiło. Moje trzcinniki z przodu czyli od południowej strony zawsze mają zielone. Chyba miejsce im służy bo jak w zeszłym roku pokazałam na trawach ozdobnych ich stan w styczniu i lutym to ludziom szczęki opadły Ale ta sama odmiana (Overdam) w innym miejscu normalnie zasycha po całosci potem odbija jak inne trawy. Wszystko już do cięcia a przez takie babki jak ty wydaje mi się że nie zdążę ze wszystkim mimo że jeszcze nie zaczęłam haha

Kiełki host odkrywam zazwyczaj przy okazji nieprzewidzianego "chrup"- pod butem Też tak macie? Bo a notorycznie coś zdeptuję
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Kawa 09:15, 24 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Juzia napisał(a)
Mi tylko świeżo jesienią sadzona hosta z kłącza ruszyła.
Stare jeszcze śpią.

Hej Juziek - u mnie tez tylko jedna

kasja83 napisał(a)

Brzmi groźnie,ale cieszy

no cieszy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 09:19, 24 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jolanka napisał(a)
Kamila, przez Ciebie pójde jutro i sprawdzę czy u mnie też wylazują

szukaj szukaj może coś znajdziesz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 09:24, 24 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
m_gocha napisał(a)
U Ciebie kły, u Jolki też... chyba w jakimś trójkącie zimna jestem bo u mnie absolutnie nic - nawet małego kiełka!

oj może źle patrzysz

jankosia napisał(a)
To mówisz że pocięłaś? Też bym ruszyła w bój bo troszku suszej się zrobiło. Moje trzcinniki z przodu czyli od południowej strony zawsze mają zielone. Chyba miejsce im służy bo jak w zeszłym roku pokazałam na trawach ozdobnych ich stan w styczniu i lutym to ludziom szczęki opadły Ale ta sama odmiana (Overdam) w innym miejscu normalnie zasycha po całosci potem odbija jak inne trawy. Wszystko już do cięcia a przez takie babki jak ty wydaje mi się że nie zdążę ze wszystkim mimo że jeszcze nie zaczęłam haha

Kiełki host odkrywam zazwyczaj przy okazji nieprzewidzianego "chrup"- pod butem Też tak macie? Bo a notorycznie coś zdeptuję

Monia no pocięłam KF i Avalanche takie mam Overdama nie mam bo jakoś na niego nie trafiłam
Zdążysz zdażysz reszta u mnie lezy odłogiem nawet wierzb jeszcze nie ciachnęłam - mam nadzieję że jutro mi się uda
i jeszcze rabaty trochę uprzątnąć bo ten syf mnie dobija

"chrup" u mnie nie ma bo bo tej rabacie nie łażę wąska jest i wiem gdzie sadzone więc tylko czekam aż się pojawią
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Juzia 11:19, 24 lut 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
U mnie chrupie czasem
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
katel 18:37, 24 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Trzcinniki trzeba już ciąć? Ja mam pierwszą wiosnę trzcinnika, dziabać go teraz? Jutro sprawdzę czy u mnie host nie widać
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
jankosia 20:14, 24 lut 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A u mnie znowu śnieg A takie plany weekendowe były Za to okna w kuchni umyłam i okazało się że padający na szyby śnieg nieco komplikuje czynność, ale nie uniemożliwia

A Awalanche też ma jakiś pasek/ paski. Zawsze zapominam. Na zewnątrz czy przez środek? Jak oceniasz tą odmianę?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
MirellaB 20:17, 24 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Trzcinniki szybko ruszają. Zastanawiałam się czy dzisiaj ich nie ściąć, ale pogoda beznadziejna to odpuściłam.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kawa 22:15, 24 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasia ja ciel bo zaczęły wypuszczać zielone

Monia u mnie też ma sypać o być do -5 po południu już był o zimno no i wieje bardzo. okna mam paskudnie brudne i czekam na ciut lepsza pogodę. abalanche ma pasek o ile mnie pamięć nie zawodzi przez środek ale nie dam sobie na ta chwilę ręki uciąć. u mnie one posadzone w zeszłym roku i w sumie średnio. zobaczymy co pokażą w tym roku wtedy będę mogła coś więcej powiedzieć.
Mirelko mam nadzieje ze pogoda chociaż u Ciebie bedzie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies