Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

bacowa 22:48, 23 lis 2015


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463


Nasiona tej byliny kwitnącej na biało ci dołoże, długo kwitnie, tylko nie znam jej nazwy.Jutro wysyłam.
pozdrawiam.
sylwia_slomc... 23:27, 23 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
Tak się rozpędziłam przy ciachaniu , że ciachłam i len bo zobaczyłam , że od dołu już młodziutkie pędy rosną i do wiosny jakby zimy nie było to się ze starymi sprzerastają i trzeba by razem uciapać....a tak to już uciapane i przykryte
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 05:47, 24 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
margaretka3 napisał(a)

To dalia odm. Franz Kafka.
Wiosną ma bardziej fioletowy kolor, pod koniec lata od upałów straciła swój piękny odcień, kwiaty były bardziej różowe. Zobacz, jaka róznica w kolorze.


Pieknosć...ale i malwy mnie zaskoczyly, nietypowe.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
laurowisnia 10:19, 24 lis 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Zaglądam do Twoich nasionek, a tu same piękności, jak Irenka napisała.
Ja nie doczekałam na kwiat Franza ale zakwitła u mnie Lipoma, i widzę, że całkiem podobny kwiat w kolorze. Mam jeszcze Rocco ale również bez kwiatka.
Wyżej Ewie chodzi chyba o przetacznikowca, mam go próbowałam wysiać ale się nie udało tej wiosny.
Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Pszczelarnia 12:22, 24 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gosia, jestem na stronie 25 - ale ciągle się cofam i oglądam te piękne zdjęcia, tego co lubię najbardziej. Śliczne kwiecie i dobre zdjęcia - jestem zachwycona.

Kto ma żywokost rosyjski?

Mamy takie samo wyobrażenie o tym, czym jest ogród (+drzewa liściaste) .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 14:21, 24 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jestem na stronie 54.
I co śniegiem sypnęło? Kopiemy dalej?
Znalazłam bratni wątek i jestem przeszczęśliwa.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 17:18, 24 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82181
Pszczelarnia napisał(a)
Jestem na stronie 54.
I co śniegiem sypnęło? Kopiemy dalej?
Znalazłam bratni wątek i jestem przeszczęśliwa.




Ewcia - Gosia jest super babka i ciężkiej pracy się nie boi , a te pokłady cierpliwości , żeby cały ogród z nasion powstał trzeba morza cierpliwości, samozaparcia i wytrwałości.......miałam okazję poznać Ją osobiście u Kondzia w tym roku....teraz czekam kiedy się do mnie wybierze. Rośliny ma niestandardowe i nieszablonowe......odważna kobitka pasujecie do Siebie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
07_Rene 09:23, 25 lis 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
sylwia_slomczewska napisał(a)


Ewcia - Gosia jest super babka i ciężkiej pracy się nie boi , a te pokłady cierpliwości , żeby cały ogród z nasion powstał trzeba morza cierpliwości, samozaparcia i wytrwałości.......miałam okazję poznać Ją osobiście u Kondzia w tym roku....teraz czekam kiedy się do mnie wybierze. Rośliny ma niestandardowe i nieszablonowe......odważna kobitka pasujecie do Siebie




Gosiu pozdrawiam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Milka 13:07, 26 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie ma Gosi, kobietka pracowita i cierpliwa, nadal kopie się w ziemi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Olka17 16:16, 26 lis 2015


Dołączył: 18 lis 2015
Posty: 11
Cześć Gosiu! To ja olak z na ogrodowej. W końcu się zarejestrowałam do ogrodowiska. Przeczytałam chyba z 30 stron, ale całości raczej nie dam rady dużo się u Ciebie dzieje masz piękny ogród. Tak na przywitanie piękny tegoroczny słonecznik
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies