Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 16:39, 21 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Tą niską kocimiętkę zostawiam. Jest bardzo ładna, ma takie srebrzyste liście. Tylko ta wysoka tak się wykłada.
Agastache u mnie też wysoki, tak ok. 1 m chyba ma. Kot sąsiadów go bardzo lubi i go trochę podsikuje. Te gałązki mu muszę wycinać, bo podsychają.
Najwięcej siewek to mam ożanki, normalnie druga werbena
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 16:41, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Anda napisał(a)

Najwięcej siewek to mam ożanki, normalnie druga werbena


Ewuniu, a masz jakieś foty tej ożanki???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 16:47, 21 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
mrokasia napisał(a)


Ewuniu, a masz jakieś foty tej ożanki???


Tutaj nie mam, ale wrzuć sobie w forumową wyszukiwarkę hasło ożanka i zaznacz wyszukiwanie we wątkach i wyskoczy Ci dużo fotek z tąże roślinką
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 17:12, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Anda napisał(a)


Tutaj nie mam, ale wrzuć sobie w forumową wyszukiwarkę hasło ożanka i zaznacz wyszukiwanie we wątkach i wyskoczy Ci dużo fotek z tąże roślinką


O dzięki, już obejrzałam, chcę ją!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Milka 17:52, 21 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ależ masz tych pomidorków, ciekawe kiedy, będą czerwone
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa777 18:47, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dopiero teraz zjadłam wszystkie owoce ślidośliwy - tak długo dojrzewały Pyszne są, szkoda tylko, że tak mało
Też czekam na zdjęcia z ogrodu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 19:15, 21 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Mrokasia, Kasiu, wiedziałam że tak będzie

Milką, Irenko, już są od dwóch tygodni Na początku zrywałam po jednym a teraz już po parę sztuk. W tym roku są smaczniejsze niż w zeszłym

Ewa777, Ewuś, co roku będzie ich więcej. Może za parę lat nawet i słoiczek marmelady się da zrobić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 19:22, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Ewciu, zastanawiam się, czy nie zrobić nalewki z tych owoców (oczywiście jak będzie ich więcej). To będzie moja "firmowa" nalewka - tak jak teraz mam z rajskich jabłuszek
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 19:24, 21 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Ewa777 napisał(a)
Ewciu, zastanawiam się, czy nie zrobić nalewki z tych owoców (oczywiście jak będzie ich więcej). To będzie moja "firmowa" nalewka - tak jak teraz mam z rajskich jabłuszek


Ewciu, jak najbardziej jestem ZA
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 21:09, 21 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)
Ooo rany znów się dowiedziałam ,że błedy robię azotowe tylko do końca czerwca..noo ładnie a ja dalej leję
Dobrze słyszeć ,że i Twoje róże teraz nie kwitną..bo już się martwiłam ,że z moimi znowu coś nie tak
No i ubawiłam się czytając ,że w przyszłym roku musisz conieco zmienić na rabatach...banana mam na ryjoku do teraz czy ktoś tu na ogrodowisku nie ma tego " syndromu "??? uwielbiam tę " chorobę ""
Buziole Ewka

Chciałbym mieć podobnie...jak czytam Gierczusię to od razu mam bananna, co do gnojówki to mi też została pokrzywa mieszana ze skrzypem, bardzo dobrze wpływa na bukszpany...od razu ruszyły i nie chorują po cięciu

Zaczęłam w tym roku ciachać byliny, które rosły za wysokie i się wyginały, są niższe i gęściejsze, nie ma to jak nowe dośwaidczenie, tylko trzeba śmiało ciąć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies