Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 13:49, 29 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33382
Mixtoorka napisał(a)


Ah! jakie piękne te wspomnienia!!! U mnie Ewuś jeszcze jeden pąk jest Gałązki cieniutkie, kwiaty mocno przewieszały się, jedna się ułamała pod ciężarem kwiatu.

A co robisz na gąsieniczki na MW? Moją Mme Isaac Pereire właśnie gryzą, nie mogę chemią pryskać bo z jednej strony poziomki a z drugiej maliny...niezbyt stanowisko wybrałam. Ale wiesz jaka sytuacja lokalowa u mnie ;D


W przyszłym roku będzie mocniejsza
Na gąsieniczki nic nie pryskam. Wyzbierałam je ręcznie Na razie nowych nie odkryłam, ale listki już pogryzione.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 14:11, 29 wrz 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Też będę maltretować gąsieniczki, mszyce, wszystko się jej czepia. Mszyce to różnych gatunków obserwuję- czerwone, zielone, białe, małe i duże
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 14:15, 29 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33382
Mixtoorka napisał(a)
Też będę maltretować gąsieniczki, mszyce, wszystko się jej czepia. Mszyce to różnych gatunków obserwuję- czerwone, zielone, białe, małe i duże


Podlej ja preparatem z neemu Gdzieś tu na forum już z kimś o tym rozmawiałam. Jak wrzucisz w wyszukiwarkę to pewnie znajdziesz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 15:03, 29 wrz 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Mixtoorka napisał(a)
Też będę maltretować gąsieniczki, mszyce, wszystko się jej czepia. Mszyce to różnych gatunków obserwuję- czerwone, zielone, białe, małe i duże


I nas też robaszkow do wyboru do koloru ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 15:03, 29 wrz 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wspomnienia cudne , poproszę jeszcze ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Anda 15:10, 29 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33382
Ewik napisał(a)
Wspomnienia cudne , poproszę jeszcze ☺


Ewuś, fajnie że wpadłaś Widziałaś moje nowe różyczki? Pokazałam je na stronie 603 A na 585 zrobiłam listę z opisami tegorocznych wrażeń
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lojalna_ 16:20, 29 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Widze fotę i juz wiem ze u Ciebiie jak w tle moje ulubione szarosci przemykają )))) roze czar roztaczają )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewik 16:35, 29 wrz 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)


Ewuś, fajnie że wpadłaś Widziałaś moje nowe różyczki? Pokazałam je na stronie 603 A na 585 zrobiłam listę z opisami tegorocznych wrażeń


Widziałam i pisałam. Mój Lo też złapał i plamki i posypke a rozrosł się jak szalony.za to MW jest ok ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewa777 17:38, 29 wrz 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18439
Nie przepadam za rozchodnikami, ale ten Twój ma piękny kolor
Róże śliczne masz. Moje jakoś słabo kwitną tej jesieni.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kasiek 21:00, 29 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ewa wstap do mnie na moment plis, nie jestem pewna nazwy rozy, napewno ja znasz i podpowiesz
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies