Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Ewik 14:39, 05 sty 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Jestem za ciemniejszym
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
jolanka 15:25, 05 sty 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Ja też wolę te bez obróbki, są cieplejsze, bardziej naturalne
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Ewa777 15:30, 05 sty 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dla mnie te bez obróbki też są o wiele ładniejsze
Z czekoladkami mam tak samo jak Ty
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Makao_J 15:37, 05 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No ja nie będę inna bo mi też pasują bardziej te bez obróbki.

Szczerze mówiąc to jestem ciekawa z jakiego sprzętu korzystasz że foty wychodzą tak dobrze od razu. Na prawdę minimalnie można coś podkręcić ale to minimalnie.

Mój 6-letni sprzęt coraz gorzej ostrzy. Wiem że można to podkręcić ale u nas na pewno nie a wysyłać się boję. Myślałam o zmianie na coś lepszego. Marzy mi się Canon 80D ale ...
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
inka74 15:37, 05 sty 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Harlow bardziej mi się podoba bez obróbki. Pozostałe dwa z obróbką. Choć chyba bym zdjęła troszkę żółci. Mocno "rozbielone" wyszły. Takie idealnie na tapetę na ekran. na dobrą sprawę zależy chyba to bardziej od ujęcia i klimatu samego zdjęcia czy lepiej wyglądają naturalne czy obrobione. Ty same w sobie robisz bardzo dobre zdjęcia. Ja bym ich nie obrabiała. Ew. kadrowanie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 16:22, 05 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Serdecznie dziękuję wszystkim za wyrażenie opinii. Przeważają glosy za fotkami bez obróbki.
Ciesze się bardzo, ze fotki Wam się podobają, niezależnie od tego czy w jaśniejszej czy ciemniejszej wersji. Wykadrowane już są podług mojego widzimisię

Aniu, a jaki masz sprzęt? Jeśli nie obrabiasz fotek na kompie i jeśli nie pracujesz w studio, to wystarczy Ci jakaś prosta puszka, do której będziesz mogła podpiąć obiektywy które już masz, a Canon 70d jest dalej dobry i na pewno tańszy.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao_J 17:06, 05 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Mam Canona 500D. Jak kupowałam to był jeden z lepszych teraz trochę mi nawala.
70D mówisz? Taki masz? Poczytam.
W 80d podoba mi się system AF z 45 punktami. Czasem znajomy bierze mnie do robienia zdjęć na weselach jak sam nie może i przydałyby się te punkty. Obecny ma 9. Porażka.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 17:56, 05 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Makao_J napisał(a)
Mam Canona 500D. Jak kupowałam to był jeden z lepszych teraz trochę mi nawala.
70D mówisz? Taki masz? Poczytam.
W 80d podoba mi się system AF z 45 punktami. Czasem znajomy bierze mnie do robienia zdjęć na weselach jak sam nie może i przydałyby się te punkty. Obecny ma 9. Porażka.


Ja mam Pentaxa 70D miał dobre recenzje, porównywano go nawet z 7D, wiec może warto się z nim zaznajomić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao_J 18:11, 05 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Zaznajomię się. Na pewno nie kupiłabym Canona 5D. Czasem na nim pracuję i nie rozumiem go kompletnie. Na identycznych ustawieniach co mój 500D - 5D robi sporo gorsze fotki. Szkoda kasy.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
sylwia_slomc... 18:21, 05 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Bez obróbki lepsze ja przynajmniej na nich lepiej widzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies