Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

katel 18:56, 07 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Mi też ciemniejsze bardziej podchodzą
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Mixtoorka 20:40, 07 sty 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Ewuniu wszystkiego dobrego w tym roku! Ja lubię wszystkie Twoje fotografie ale faktycznie na forum cenniejsze są zdjęcia pokazujące naturalne piękno roślin.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Zana 15:37, 08 sty 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę Ci. Obyś dalej raczyła nas cudnymi zdjęciami!
Co do fotek, które pokazujesz to skłaniam się do wersji przed obróbką, chociaż ta róża z rozświetlonym białym tłem, bardziej mi się podoba w wersji po obrobieniu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 08:35, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Dziewczyny kochane, dziękuję za odzew w sprawie zdjęć Na forum zawsze wstawiam i dalej będę wstawiała fotki naturalne, bez większych obróbek. No bo przecież tutaj nie chodzi o przekłamywanie rzeczywistości. To żadnemu ogrodnikowi nic nie da. Jeszcze raz dziękuję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
abiko 08:50, 16 sty 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ewcia, przecież Ty sama wiesz, że zdjęcia robi pod coś Uwielbiam zdjęcia bez obróbki, ale dobre. A to nie każdemu wychodzi. Czasami obróbka jest potrzebna. Mój kolega fotograf mawia, że tęskni za kliszamibo wtedy trzeba było wszystko sprawdzić, 10 x się zastanowić, żeby zrobić zdjęcie I coś w tym jest.
Twoje bez obróbki są przecież świetne
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 08:55, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Aga, dzięki Ja też tak nostalgicznie wspominam to siedzenie w ciemni. To była dopiero pożeraczka czasu To bawienie się różnymi możliwościami zrobienia jednej odbitki mogło trwać i parę godzin. Teraz przy kompie idzie to szybciej i czas aż tak nie ucieka.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 09:05, 16 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewcia, macham z zaśnieżonej mojej wioski. Nareszcie ogród troszkę zima ubrała, bo do tej pory było buro i ponuro.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 09:29, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Warmia napisał(a)
Ewcia, macham z zaśnieżonej mojej wioski. Nareszcie ogród troszkę zima ubrała, bo do tej pory było buro i ponuro.


U mnie też śnieg, nie za dużo ale jest biało. Ładniej to wygląda, ale ja już i tak chcę wiosnę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hanka_andrus 10:08, 16 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
My ogrodnicy o wiosnie nawet śnimy. A tu śnieg n a dworze... Zaglądam co nowego u Cie...
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Anda 10:20, 16 sty 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
hanka_andrus napisał(a)
My ogrodnicy o wiosnie nawet śnimy. A tu śnieg n a dworze... Zaglądam co nowego u Cie...


Haniu, fajnie że wpadłaś Zostałam ostatnio członkiem bardzo miłego Towarzystwa Bylinowego. Byłam już też na wykładzie o historii róż Srednia wieku co prawda wyższa niż mój, ale ogrodnik nie ma wieku i zawsze można się dogadać

Pakiet powitalny z magazynem Towarzystwa


Na sali, gdzie odbył się wykład


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies