Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 13:12, 22 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33457
Milka napisał(a)
Też uważam, że masz łądnie
Obejrzałam tę trawkę, no ognista i piękna, ale nie zimuje, czyli jako sezonową trzeba traktować, lub w domu zimować, kto wie, chyba się skuszę, choc jako sadzonka w ofercie sprzedaży nie jest tak czerwona lubię eksperymenty, to zapewne kupię, piszą że nowość kolekcjonerska


Trudno znależć czerwoną i zimującą trawkę. Ja chyba też ją na próbę posadzę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:04, 22 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33457
07_Rene napisał(a)
U Ciebie jak zawsze ciekawe dyskusje skłaniające do refleksji Tęskniłam za tym

Przyznam, że chciałabym prowadzić ogród ekologicznie, bo moim zdaniem chemia pomaga doraźnie, trzeba byłoby pryskać co 2 tyg, żeby efekt był, a tego właśnie nie chce.
Z drugiej strony, w dobie chemicznych oprysków, moje chęci chyba niewiele znaczą. Cóż z nich, jeżeli na okolicznych polach, gdzie uprawiane jest zboże, rzepak, kukurydza, chemią leje się systematycznie;(

Ja zaczytuje się właśnie w poradniku o prowadzeniu ogrodu naturalnie i tradycyjnie Choć jest to takie raczej zbiorcze kompendium wiedzy, sporo nowinek znalazłam, np. że ziarno pszenicy wepchnięte w rozciętą na krzyż łodygę działa jak naturalny ukorzeniacz - metoda polecana przy sadzonkowaniu róż Zamierzam testować.


Reniu, jak fajnie że znów jesteś
Rzeczywiscie, trudno uprawiać ogród ekologicznie, jeśli wokoło jest pryskane, to wręcz niemożliwe. Mam nadzieje, że powoli ta świadomość się zmieni, bo tutaj powoli i z trudem to się zmienia.
Takie nowinki są bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że będziesz się tą wiedzą dzielić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:06, 22 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33457
laurowisnia napisał(a)
Ładnie i taki porządeczek. Piszesz, że mało ogródka, ale ktoś inny by wszystko wykostkował i nie było by nawet tego mało.


Dziękuję Sąsiedzi obok tak mają. Latem jednak chociaż doniczki stawiają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
patrycja 14:17, 22 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Anda napisał(a)
No i rok temu




Niestety, nic specjalnego nie mam w przedogródku.


Pomysłowe i jak czyściutko
____________________
Patrycja mój ogródek
AsiaK_Z 14:29, 22 lut 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Bardzo ładny przedogródek full pracy jest w ogrodzie za domem to po co sobie dokładać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kawa 14:36, 22 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
pamietam twoje zdjęcia przedogródka
maly sliczny minimalistyczny
mniam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
jolanka 14:45, 22 lut 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ewa, zobacz co napisala mi Danusia ws tej kwitnącej róży
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Rench 14:54, 22 lut 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
No i rok temu

]



Śliczne te trawki masz ,możesz napisać jak się nazywają ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
asiak 14:57, 22 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
To fakt, trawki cudne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Rench 15:03, 22 lut 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
Efffa, Ewelinko, specjalnie dla Ciebie, mój skromny przedogródek. Tylko mało tam ogródka

2 lata temu



Te białe kwiaty w doniczce,to lwie paszcze? Czy coś innego?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies