Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Makao_J 18:19, 20 lut 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Wszystko co napisałaś to prawda. Zgadzam się z tym całkowicie i ze wszystkiego zdaję sobie sprawę. Też złości mnie że pszczoły masowo giną i denerwuje mnie że niektórzy tak lekkomyślnie podchodzą do chemii.

Siatki na drzwi miałam założone ale takie na magnez. Wiem że muszę zmieniać je co roku bo szybko się zużywają. Sprawdzają się też.

Tak, złoszczę się że środki na muchy których używałam nie są tak skuteczne ale wszystko to rozumiem i się godzę. Trzeba wymyślić inne sposoby i nie wydawać kasy na chemię bo bez sensu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 18:24, 20 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Aniu Makao, bo widzisz, są ludzie, którzy chemię używają z głową i gdyby tylko tacy ludzie na świecie byli, to nie byłoby problemu. Niestety są też ludzie, którzy chemię używają bez opamietania, i jest ich niestety wielu, i dlatego takie normy są wprowadzane.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 18:30, 20 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Anda napisał(a)


Tak, jak ktoś tak bardziej z angielska mówi


Z angielska, ale nie w Polsce i nie w Niemczech
____________________
Bawarka
Kasiek 18:32, 20 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Anda napisał(a)
Aniu Makao, bo widzisz, są ludzie, którzy chemię używają z głową i gdyby tylko tacy ludzie na świecie byli, to nie byłoby problemu. Niestety są też ludzie, którzy chemię używają bez opamietania, i jest ich niestety wielu, i dlatego takie normy są wprowadzane.


Mnie zastanawia zachowanie ludzi, ktorzy rok w rok leja litrami chemie w ogrodzie, bez opamietania, a ogrod ich jak byl chory, tak jest.
____________________
Bawarka
Anda 18:34, 20 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Kasiek napisał(a)


Z angielska, ale nie w Polsce i nie w Niemczech


No ale tutaj właśnie się spotkałam z osobami, które tak bardzo angielsko wymawiają nazwy. Nawet na spotkaniu w Towarzystwie prowadząca właśnie tak wymawiała nazwy. Dobrze że fotki były, bo nie wiedziałabym co to za Iden Rołz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:36, 20 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Kasiek napisał(a)


Mnie zastanawia zachowanie ludzi, ktorzy rok w rok leja litrami chemie w ogrodzie, bez opamietania, a ogrod ich jak byl chory, tak jest.


Niestety, pokolenie moich teściów (oni sami całe szczęście nie) właśnie tak robi. Ich sąsiad ma ogród różany i co dwa tygodnie robi opryski. On chyba nawet muchy w ogrodzie nie ma, o innych bzykach nie wspominając.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Efffa 18:37, 20 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Kasiek napisał(a)


Mnie zastanawia zachowanie ludzi, ktorzy rok w rok leja litrami chemie w ogrodzie, bez opamietania, a ogrod ich jak byl chory, tak jest.

mnie tez to lanie bez opamiętania zadziwia
ja mam ogród 4 lata, nigdy nie użyłam chemii
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anna_t 19:47, 20 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anda napisał(a)
On chyba nawet muchy w ogrodzie nie ma, o innych bzykach nie wspominając.

hahahaha dobre!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:47, 20 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
pewnie wogóle nie wie co to bzykanie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Efffa 19:48, 20 lut 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)
pewnie wogóle nie wie co to bzykanie

Ancik wiedziałam, że to napiszesz, hahaha
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies