Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Warmia 20:33, 30 mar 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)



Też takie posadziłam, ale u mnie na razie tylko listki Piękną masz wiosnę i już ją masz
Moja jabłonka już ma coraz większe listki, więc idzie ku dobremu

Zapomniałabym, szklarenka wypas
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
babka 20:35, 30 mar 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ewa masz piękną wiosnę ! Nie wiem co bardziej wychwalać, chyba szklarenkę bo taka oryginalna Świetny pomysł, warty zgapienia
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
oliwka 07:50, 31 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Ewa piękne te szafirki, a szczególmnie te niebieskie kwiaty w zbliżeniu !!!! Co to jest ???



i jeszcze mam pytanie. Dostałam wczoraj róże ze szkółki ok. 30 cm wysokie pędy. Pan powiedział, że trzeba ściąc na ok 10 cm, nad 3-4 oczkiem. Mam pytanie o korzenie. Bardzo ładnie rozrośnięte ale długie - tak conajmniej na 30-40 cm, czy moge je przyciąć, a jesli tak to jak bardzo ????
Na razie wstawiłam do wody moją marietheresie do wody. Sadzenie w sobotę. Mam nadzieję, że wytrzymają









PS. eeeeeeeeeeeeeeeeee właściwie to wczoraj przycięłam korzenie o 10 cm i trochę się boję co odpowiesz .........
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Malgosik 09:37, 31 mar 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
no nie wierzę
szafirki już kwitną?
u mnie cisza
____________________
Ogród na glinie
Anda 13:51, 31 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Ewa777 napisał(a)
Oglądając zdjęcia Twoich roślinek, przecierałam oczy Ależ masz już wiosnę moja w powijakach jeszcze, a jak nadejdzie, to u Ciebie lato już będzie


Myślę, że wszystko się jeszcze wyrówna Od przyszłego tygodnia ma być u mnie już wiele chłodniej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:54, 31 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Warmia napisał(a)


Też takie posadziłam, ale u mnie na razie tylko listki Piękną masz wiosnę i już ją masz
Moja jabłonka już ma coraz większe listki, więc idzie ku dobremu

Zapomniałabym, szklarenka wypas


Szkoda, że te zawilce są jednoroczne. Bardzo mi sie podobają
Jutro podzialasz w ogrodzie, u Was też już wiosna. Zrób jakieś fotki, zwłaszcza jablonce A jak tam Jude przezimowala?
Do szklarenki w weekend pójdzie na pierwszy ogień groszek pachnący. Mam nadzieję, że będzie rósł dalej. Noce są już nawet dość ciepłe.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:55, 31 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
babka napisał(a)
Ewa masz piękną wiosnę ! Nie wiem co bardziej wychwalać, chyba szklarenkę bo taka oryginalna Świetny pomysł, warty zgapienia


Zgapiaj To chyba dobra alternatywa, jak sie nie ma miejsca na prawdziwą szklarnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:58, 31 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
oliwka napisał(a)
Ewa piękne te szafirki, a szczególmnie te niebieskie kwiaty w zbliżeniu !!!! Co to jest ???



i jeszcze mam pytanie. Dostałam wczoraj róże ze szkółki ok. 30 cm wysokie pędy. Pan powiedział, że trzeba ściąc na ok 10 cm, nad 3-4 oczkiem. Mam pytanie o korzenie. Bardzo ładnie rozrośnięte ale długie - tak conajmniej na 30-40 cm, czy moge je przyciąć, a jesli tak to jak bardzo ????
Na razie wstawiłam do wody moją marietheresie do wody. Sadzenie w sobotę. Mam nadzieję, że wytrzymają

PS. eeeeeeeeeeeeeeeeee właściwie to wczoraj przycięłam korzenie o 10 cm i trochę się boję co odpowiesz .........


Te niebieskie kwiaty to anemony wiosenne, zawilce wiosenne po polskiemu chyba One są niestety jednoroczne. U mnie tylko do donicy.

Do soboty wytrzymają Jak już podcięlaś te korzenie, to nie podcinaj więcej. Do wody w której się moczą możesz dodać jakiegoś ukorzeniacza. Pobudzi korzenie do życia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:59, 31 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Malgosik napisał(a)
no nie wierzę
szafirki już kwitną?
u mnie cisza


U mnie w tym roku wszystko tak ok. 2 tyg. szybciej niż w zeszłym. I bardzo się z tego cieszę. Lubię wiosnę, zwłaszcza słoneczną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
14:05, 31 mar 2017
Anda napisał(a)


U mnie w tym roku wszystko tak ok. 2 tyg. szybciej niż w zeszłym. I bardzo się z tego cieszę. Lubię wiosnę, zwłaszcza słoneczną


moja wiosna cie goni

tulipany 2szt mam w paczkach ...magnolia kwitnie 19 dni wczesniej niz w zeszłym roku i az sprawdziłam 2015r 12 kwietnia aktualnie upał mam nie narzekam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies