Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

mirkaka 09:55, 17 sty 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
W tym roku na pomorzu chyba najwięcej opadów śniegu. Może roślinki lepiej przezimują pod pierzynką
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 10:39, 17 sty 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
U mnie też tyle śniegu Zabawy zimowe w pełni A roślinki pod pierzynką
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Rumianka 21:37, 17 sty 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
kamila66 napisał(a)
Rumianko widzę, że nie żartowałaś z tym śniegiem psu jakby nogi urwało Ja się cieszę, że jest w końcu zimę mamy
Oj dosypało i to solidnie...dzisiejszy dzień był już bez opadów, ale i tak wszędzie leżą ogromniaste ilości tego białego puchu...
mirkaka napisał(a)
W tym roku na pomorzu chyba najwięcej opadów śniegu. Może roślinki lepiej przezimują pod pierzynką

ewa777 napisał(a)
U mnie też tyle śniegu Zabawy zimowe w pełni A roślinki pod pierzynką
To prawda, że na Pomorzu rozwiązał się worek ze śniegiem i sypało bez opamiętania...wiadomo, że roślinkom tylko lepiej pod takim solidnym okryciem, dzieciaki też zadowolone, gorzej z nami, bo trzeba namachać się łopatą...Ale wiosna już niedługo...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hanka_andrus 23:29, 17 sty 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Potwierdzam, u mnie nawet dzisiaj ze 2 cm nowego dosypało! Trzymaj się ciepło!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zoja 12:21, 18 sty 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
u mnie na szczęście śniegu mniej chyba bym tych białych czap nie umiała należycie docenić

macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Milka 12:22, 18 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie też juz nie sypie, ale będzie więcej mrozu.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BasiaLT 14:27, 18 sty 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Milka napisał(a)
U mnie też juz nie sypie, ale będzie więcej mrozu.

U mnie to samo. Od wczoraj nie sypie ale mróz coraz większy. Dobrze że rośliny pod pierzynką.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
yolka 15:23, 18 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
U mnie w dalszym ciągu nie sypie... ale dziś za to szadź jest piękna
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rumianka 12:59, 19 sty 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Haniu, Zoju, Milko, BasiuLT, Yolu dziękuję za odwiedziny mojego wątku... Patrząc przez okno na białe połacie śnieżnego puchu, nie chce mi się nawet nosa wytknąć na zewnątrz...wiatr potęguje odczuwalne zimno. Ja jednak z tych ciepłolubnych i z utęsknieniem wypatruję wiosny...Stycznia zostało już niewiele, a później tylko luty i marzec i znów nie zobaczymy słonka, bo będziemy ryły w ziemi z głową skierowaną w dół...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
agnieszka_m 13:00, 19 sty 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Rumianka napisał(a)
Haniu, Zoju, Milko, BasiuLT, Yolu dziękuję za odwiedziny mojego wątku... Patrząc przez okno na białe połacie śnieżnego puchu, nie chce mi się nawet nosa wytknąć na zewnątrz...wiatr potęguje odczuwalne zimno. Ja jednak z tych ciepłolubnych i z utęsknieniem wypatruję wiosny...Stycznia zostało już niewiele, a później tylko luty i marzec i znów nie zobaczymy słonka, bo będziemy ryły w ziemi z głową skierowaną w dół...



Będziemy cztery litery opalać
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies