Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty

Gardenarium 16:39, 06 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W życiu nie słyszałam o takiej firmie. Sprzedawaliśmy angielskie, ale już nie sprzedajemy, Jedynie rozpropagowaliśmy innym to narzędzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anna_t 15:22, 08 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
szkoda ze już nie sprzedajesz..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Gardenarium 16:46, 08 lut 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie sprzedaję bo szwankują dostawy, nie ma sensu mieć wtedy gdy nie są potrzebne, a gdy sezon na nie - brak towaru. Ja ich niestety nie produkowałam a z Anglii były.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
danielw 07:56, 15 lut 2016

Dołączył: 03 sie 2015
Posty: 82
Czy orientujecie się gdzie można teraz dostać przyzwoity szpadel do przycinania trawników?
Nie mówię o bentleyu ale np yeoman by mi bardzo odpowiadał.
Jest z nierdzewki i jak widzę w archiwalnych aukcjach kosztował kiedyś poniżej 50 zł.
Albo czy jest jakiś odpowiednik w podobnej cenie, ale żeby nie był z wymiennym trzonkiem jako multinarzędzie ?
____________________
Daniel - moje początki w ogrodzie, czyli...Ogród Orion-od projektu
anna_t 12:12, 15 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja kupiłam ostatnio w leroy merlin za niecale 18zl, pierwsze kanciki juz robiłam i jest super, polecam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
danielw 13:57, 15 lut 2016

Dołączył: 03 sie 2015
Posty: 82
W tej cenie nawet nieźle, jak widzę wykonany ze stali borowej (robi się z niej lemiesze). Mam kawałek do LM (70km) , może kiedyś przy okazji.
Oglądałem też z drapera, te najdroższe za 200 zł nierdzewne i z drewnianym trzonkiem znalazłem też za 100 zł (niby promocja)
Ciekawe czy jakość podobna do bentleya (też anglik i wygląd podobny), chociaż cena i tak nie mała.
____________________
Daniel - moje początki w ogrodzie, czyli...Ogród Orion-od projektu
Joanna___ 20:51, 15 lut 2016

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Ja polecam taki zwykły ale przetestowany,koszt 34 zł z dostawą,Romanik,nóż do darni na All.
____________________
danielw 10:50, 17 lut 2016

Dołączył: 03 sie 2015
Posty: 82
Pokusiłem sie na szpadelek drapera, czekam na dostawę.
Mama nadzieję, że nie będę żałował, na fotkach wygląda identycznie jak bentley tylko metka inna.

W leroy merlin gdzie kupiła ostatnio w atrakcyjnej cenie anna_t to jest szpadelek Romanik. Kiedyś oglądałem na żywo te narzędzia w sklepie, nie wiem czemu niektóre typy narzędzi miały obluzowane trzonki drewniane na mocowaniu ze stalą stąd mam pewne uprzedzenie.
Ale sam mam grabki z tej firmy i na razie służą całkiem dobrze.

____________________
Daniel - moje początki w ogrodzie, czyli...Ogród Orion-od projektu
anna_t 11:00, 17 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja nic obluzowanego nie mam, dobrze trafiłam może
ja juz bym na twoim miejscu wolała fiskarsa, za około stówka z drążkiem jest a wiadomo firma sprawdzona
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Marga 21:35, 17 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
anna_t napisał(a)
ja kupiłam ostatnio w leroy merlin za niecale 18zl, pierwsze kanciki juz robiłam i jest super, polecam

Potwierdzam U mnie w LM "nóż do trawnika firmy R" za niecałe 18zł. Mam i bardzo polecam.
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies