Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

20:02, 03 kwi 2016
Aniu w zeszłym roku było lato upalne ...dam mu szanse bo ogólnie podoba mi się to drzewo ...ale jak mam patrzeć na wiszące suchelce latam zamiast liści ...to sama rozumiesz
anna_t 20:05, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AgataP napisał(a)
Na razie zapędów na zakupy nie mam, bo czekam na te co zamówiłam i opłaciłam zimą. I jak teraz myślę to był bardzo dobry pomysł. Wiosną to jeszcze opryski, nawozy, kompost, ziemia pod nasadzenia ... chociaż koszty rozłożone w czasie
Chcę tulipanowca, a potem jeszcze trawy pod hortki - ice dance, lub seslerię heufleriana a może coś jeszcze wpadnie mi w oczy

tak to ta szkółka
dokładnie, jak ja bym zimą wiedziała co chce na 100% to tez bym tak zamawiała. przynajmniej tyle ogrodowo się dzieje zimą
ice dance mam zamiar sama z sadzonki od Krysi namnożyć a na seslerię też będę polowała
czyli do 22 zrobię rekonesans w tych szkółkach w okolicy a potem w Rogowie się zobaczy co warto kupić
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:08, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
siakowa napisał(a)
No wysokie majabjuz zaczatki lisci ? Zakochasz sie na zaboj. Na wiosne bedzie drzewo z bordowymi gałęziami i liscmi. Potem z zielonymi.ale mieniacymi.sie a.nanjesien z morelowymi.

mają już zaczątki, nie takie duże jak u Ciebie ale moze teraz u mnie trochę ruszą. boję sie tylko zeby ich nie przypalało jak u Justyny..przeczytałam cały watek o nich i wiem że moze go przygrzać
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ren133 23:10, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)

o fajna odmiana i do 5m rosnie
myslisz żebym sie zagrujecznikowała?
Agata ty masz u siebie brązowe trawki?bo szukam czegos nie leżącego na ziemi tylko takiego od dolu strzelistego a potem opadającego, takiej fontannowej?


carex buchanani lub bronze form?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 23:23, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
albo milk chocolate
tylko teraz które nie przemarza w naszych okolicach i nie lezy na ziemi jak fc?
a ty ktorą masz?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kasja83 07:49, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Cześć AniaMacham poniedziałkowo-przytruchtałam do pracy i mam komp pod ręką. Widzę, że wczoraj O ożyło po sobotnich pracach, a ja akurat niedziela towarzyska i mnóstwo mam do nadrobienia.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kasya 07:53, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42232
anna_t napisał(a)
albo milk chocolate
tylko teraz które nie przemarza w naszych okolicach i nie lezy na ziemi jak fc?
a ty ktorą masz?


Ja mam bronze form, kupiłam 2 podzielilam na 3 i po miesiącu miałam 6 dużych
Teraz po pierwszej zimie, będę obserwować
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Dominika11 08:06, 04 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ja mam też bronze i trochę mi czubki wyschły po zimie, ale ogólnie chyba będzie z nimi dobrze i naprawde robią się super fontanny - moge polecić
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iwk4 08:10, 04 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kasya napisał(a)


Ja mam bronze form, kupiłam 2 podzielilam na 3 i po miesiącu miałam 6 dużych
Teraz po pierwszej zimie, będę obserwować

Ja też je mam. Ciekawa jestem, jak przezimowały. Obcięłam im końcówki zeschłe, ale ładnie stoją na baczność i zdobiły całą zimę
Oj, mam sporo do nadrobienia. Postuluję o zwolnienie wątków. Nie da się być w ogrodzie i na wątkach ... I jeszcze niedzielnie towarzysko...

Proszę o streszczenie od momentu posadzenia róż.
____________________
Ogródek Iwony II
Kasya 08:15, 04 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42232
Iwk4 napisał(a)

Ja też je mam. Ciekawa jestem, jak przezimowały. Obcięłam im końcówki zeschłe, ale ładnie stoją na baczność i zdobiły całą zimę
Oj, mam sporo do nadrobienia. Postuluję o zwolnienie wątków. Nie da się być w ogrodzie i na wątkach ... I jeszcze niedzielnie towarzysko...

Proszę o streszczenie od momentu posadzenia róż.


Jak się wszyscy wezmą fo roboty to i wątki zwolnią
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies