Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

ren133 08:16, 27 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)

znajde chwilę to rozmnożę żurawki a z traw to chyba będę polowała na moze jakies nasze rodzime, tylko które to?poza kłosownicą i moliniami nic nie znam


Ania
A jakie chcesz żurawki?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Kasya 13:59, 27 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42306
anna_t napisał(a)

znajde chwilę to rozmnożę żurawki a z traw to chyba będę polowała na moze jakies nasze rodzime, tylko które to?poza kłosownicą i moliniami nic nie znam


no trzcinniki, nie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anna_t 14:14, 27 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anita podobają mi się hosty bardzo, zabiorę niedługo ze starego domu bo tam miałam. troche ślimaków się obawiam..i AniaCh ma mi przywieżć do Bozeny jutro powoli bedzie się zwiększać i moja kolekcja roslin. widzisz chciałas mi dać bergenie to dostałam w spadku, M ciocia zmarła i parę roslinek mogłam wziąć z jej ogrodu bo dom na sprzedaż pójdzie
Renia mam bordowe, zamówiłam limonkowe, brakuje mi jeszcze takich ala pomarańczowych. pasowałyby mi do jeżówek które zamówiłam
Kasya trzcinnik myslisz nasz krajowy jest? to super by było bo ja lubie trawy, ktore szybko ruszają
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 18:19, 27 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_t napisał(a)
mam bordowe, zamówiłam limonkowe, brakuje mi jeszcze takich ala pomarańczowych. pasowałyby mi do jeżówek które zamówiłam

Anka takie chcesz?


No to na jutro podebrałam Ci cztery sadzonki Tylko one są bez korzeni, do ukorzenienia


Kurcze zapomniałam Ci zrobić zdjęcie moich pacioreczników Poprawię się
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Filemon24 19:37, 27 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
AnnaCh napisał(a)

Anka takie chcesz?


No to na jutro podebrałam Ci cztery sadzonki Tylko one są bez korzeni, do ukorzenienia


Kurcze zapomniałam Ci zrobić zdjęcie moich pacioreczników Poprawię się


bierze te żurawki one super rosną i na pewno po zimie nie wyginą ja mam około 20 i jestem z nich bardzo zadowolona ( oczywiście są z mojego chowu) za drogo to by wyszło tyle kupić
____________________
Filemon24 19:42, 27 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
anna_t napisał(a)
Anita podobają mi się hosty bardzo, zabiorę niedługo ze starego domu bo tam miałam. troche ślimaków się obawiam..i AniaCh ma mi przywieżć do Bozeny jutro powoli bedzie się zwiększać i moja kolekcja roslin. widzisz chciałas mi dać bergenie to dostałam w spadku, M ciocia zmarła i parę roslinek mogłam wziąć z jej ogrodu bo dom na sprzedaż pójdzie
Renia mam bordowe, zamówiłam limonkowe, brakuje mi jeszcze takich ala pomarańczowych. pasowałyby mi do jeżówek które zamówiłam
Kasya trzcinnik myslisz nasz krajowy jest? to super by było bo ja lubie trawy, ktore szybko ruszają


Tylko pamiętaj jak będziesz chciała kupić to lepiej w sprawdzonej szkółce, widziałam już w stacjonarnych szkółkach hosty porażone wirusem hvx ( tak się znają w szkółkach na roślinach) Mi hvx zdziesiątkował kolekcje host przywlokłam chorą i pozarażała inne i nadal wyrzucam podejrzewam że za jakiś rok dwa nie będę miała już żadnej... tak wyglądają chore hosty (to są zdjecia z mojego ogrodu, hosty które wyrzuciłam w poprzednim roku)

____________________
Efffa 20:05, 27 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Filemon24 napisał(a)


ja na trawy się obraziłam, wszystkie turzyce włosiste padły, red barony też i kilka miskantów a i jeszcze evergoldy, także tych traw w ogrodzie już nie planuje, ładnie przezimowały mi hakone , więc dokupiłam i icea dance również ładnie
Nie straszcie dziewczyny, ja sie tak obkupiłam trawami w tym roku, że jakby mi to padło w przyszłym roku to totalna załamka by była
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 20:05, 27 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Anka jak Ty masz ten podjazd odlotowy!Tez bym chciała taki
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
kasja83 20:51, 27 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Aniu A tam obok podjazdu to chcesz szpaler grabów? Coś jak u mnie?

Z żurawek to te Cytrynki mi się podobają.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 20:52, 27 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
A i jeszcze żagiel chciałam pochwalić-super to wygląda!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies