Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

kamila66 16:39, 06 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Makao_J napisał(a)

Hehe Nom chyba tak trza zrobić

Dzisiaj chyba nie popracujesz , a może u Ciebie nie ma tego wiatru co głowę chce oderwać?
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Bogdzia 17:05, 06 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czerwony buk pięknie sie zadomowił. Tez go mam , ma pewnie z 14 lat i bardzo sie rozrósł choc myśle ze rósł w wolniejszym tempie niz Twój.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kamila66 20:47, 06 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Bogdzia napisał(a)
Czerwony buk pięknie sie zadomowił. Tez go mam , ma pewnie z 14 lat i bardzo sie rozrósł choc myśle ze rósł w wolniejszym tempie niz Twój.

Tego mojego ciągnęłam na maxa w górę, teraz ma czas na nabieranie masy bo szczupły taki
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Makao_J 23:02, 06 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
kamila66 napisał(a)

Dzisiaj chyba nie popracujesz , a może u Ciebie nie ma tego wiatru co głowę chce oderwać?

Cały dzień wiało i padało. Porażka i zimnica.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Marta 23:21, 06 lip 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
kamila66 napisał(a)

Marta eksperymentuje z berberysami no i buksy po cięciu siedzą w ziemi


Bukszpany fajnie się ukorzeniają, nie wiem jak berberysy, bo nie próbowałam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
kamila66 08:40, 07 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Marta napisał(a)


Bukszpany fajnie się ukorzeniają, nie wiem jak berberysy, bo nie próbowałam.

Próbuję zobaczymy co mi wyjdzie W tamtym roku poczytałam o cisach, że nie warto bo się nie ukorzeniają a Ania ukorzeniła całą skrzyneczkę. Moje póki co mają wiosenne przyrosty. Berberysy ukorzeniają się podobno tylko z młodych pędów nie zdrewniałych.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 09:40, 08 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Zrobiłam małą rewolucję rabaty
Zamieniłam jałowca z cyprysem tępołuskowym dzięki temu mam miejsce na ML jeden już rośnie za różą, dosadzę jeszcze dwa
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Makao_J 11:41, 08 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Przepraszam że tak późno odpowiadam. Pytałaś u mnie o miskanta Silberfeder. Nie wiedziałam kto pytał ale się dokopałam.
Ja jestem bardzo zadowolona. To jeden z niewielu miskantów który u mnie przezimował bez problemu. Rośnie w słońcu i nie podlewam. Choć nie mogę powiedzieć że rośnie w zupełnej suszy bo ziemia tam jest dość dobra. Bardzo ładnie się rozkrzewił i w środku nie m suchych plam.
Ja polecam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kamila66 12:58, 08 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Makao_J napisał(a)
Przepraszam że tak późno odpowiadam. Pytałaś u mnie o miskanta Silberfeder. Nie wiedziałam kto pytał ale się dokopałam.
Ja jestem bardzo zadowolona. To jeden z niewielu miskantów który u mnie przezimował bez problemu. Rośnie w słońcu i nie podlewam. Choć nie mogę powiedzieć że rośnie w zupełnej suszy bo ziemia tam jest dość dobra. Bardzo ładnie się rozkrzewił i w środku nie m suchych plam.
Ja polecam.

Aniu dziękuję za relacje
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 10:19, 09 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Kupiłam ML i misia polanego nie mogłam się powstrzymać
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies