Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

kamila66 00:15, 12 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539


____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 00:21, 12 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539




Dobranoc
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
jazzy 00:33, 12 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
kamila66 napisał(a)
Jaki uroczy zakątek!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Iwk4 00:44, 12 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kamila66 napisał(a)

Iwonko miło Cię gościć Cieszę się, że Ci się podoba
To ogrodowiskowa the fairy w ujęciu makro

The fairy ostatnio kupiłam, bo przy rh w nogach brakowało mi koloru. Zbyszek do auta mnie nie chciał wpuścić, bo mu się róża nie podobałą, hi, hi. Powiedział, ze za blada, a ja ją bardzo lubię
Chyba sobie dokupię jeszcze

Kamilko, pokaż więcej kadrów tych podwiązanych ogórków, bo jakoś nie załapałam

Wszystkie fotki z ogrodu śliczne.
Dawno mnie nie było u ciebie, zresztą nigdzie nie bywałam, bo czasu brakowało. I bardzo mi się podoba u ciebie
____________________
Ogródek Iwony II
ag_zie 06:58, 12 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Bardzo ładnie ogród pokazałaś! A ten eksperyment bardzo interesujący Sposób na ogórki ciekawy - przy takim sposobie prowadzenia mniej miejsca zajmują. Czy tak?
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
kamila66 08:07, 12 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
ag_zie napisał(a)
Bardzo ładnie ogród pokazałaś! A ten eksperyment bardzo interesujący Sposób na ogórki ciekawy - przy takim sposobie prowadzenia mniej miejsca zajmują. Czy tak?

Tak dużo mniej , te trzy wbite w ziemię bambusy najpierw są przeszkodą, zaporą dla czworonogów a teraz trzymają sznurki przywiązane do ogórków
Eksperyment to już nr 2, ponieważ n 1 wyfrunął z silnym wiatrem zaraz po wsadzeniu i przez miesiąc nic nie uzupełniłam.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 08:29, 12 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Iwk4 napisał(a)

The fairy ostatnio kupiłam, bo przy rh w nogach brakowało mi koloru. Zbyszek do auta mnie nie chciał wpuścić, bo mu się róża nie podobałą, hi, hi. Powiedział, ze za blada, a ja ją bardzo lubię
Chyba sobie dokupię jeszcze

Kamilko, pokaż więcej kadrów tych podwiązanych ogórków, bo jakoś nie załapałam

Wszystkie fotki z ogrodu śliczne.
Dawno mnie nie było u ciebie, zresztą nigdzie nie bywałam, bo czasu brakowało. I bardzo mi się podoba u ciebie

Iwonko u mnie z czasem także krucho. Moja The fairy ma na początku bardzo intensywnie różowe kwiatki z czasem bledną.

Trzy bambusy związane ze sobą, wiązanie stanowi później opór dla sznurków od ogórków, dzięki temu sznurki się nie zsuwają. Sznurek powinien być taki jak do snopowiązałek ale ja takiego nie posiadam. Przywiązuję sznurek do ogórka, robię luźne oczko, które zatrzymuje się na pierwszym liściu, naciągam do bambusa i wiąże u góry na tym koniec pracy .


____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Wendy79 08:30, 12 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Kama, jestem fanką Twojego ogrodzenia, marzyłam o takim, ale cóż... Zazdroszczę Ci, że masz czemu te 600 zdjęć cyknąć Ja też eksperymentuję z ogórkami, bo nawet w moim "wielkim" warzywnym szkoda mi tyle miejsca dla nich
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kamila66 08:31, 12 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
jazzy napisał(a)
Jaki uroczy zakątek!

Katalpa tam tworzy taki klimat, ogólnie to graciarnia zabawek, nic z tym nie robię bo w sezonie wszystko cały czas w użyciu.
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 08:41, 12 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Wendy79 napisał(a)
Kama, jestem fanką Twojego ogrodzenia, marzyłam o takim, ale cóż... Zazdroszczę Ci, że masz czemu te 600 zdjęć cyknąć Ja też eksperymentuję z ogórkami, bo nawet w moim "wielkim" warzywnym szkoda mi tyle miejsca dla nich

Ja za to w moim małym warzywniku muszę kombinować, jak tu zrobić aby więcej było Ogórki wcinamy jak szaleni Mizeria albo sałatka z pomidorów, ogórków i cebuli z fetą i oliwą Ogórki prosto z krzaka mają miękką skórę więc bez obierania sałatka powstaje w 3 minuty
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies