Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oflisowym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

W oflisowym ogrodzie

sylwia_slomc... 23:25, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
kamila66 napisał(a)


Teraz są inne czasy kiedyś 40 - stka to była już poważna Pani w garsonce której nie wiele wypada
Dzisiaj trudno odróżnić kto ma 30 a kto 50 z mężczyznami jest to samo

Dzisiaj spotkałam w szpitalu Panią w poważnym wieku bo w roku 53 już ślub brała, a gdyby mi nie powiedziała dałabym Jej w realu jakieś 60 może ciut +....szła potem dowód wymieniać na bezterminowy już i miała świeżo zrobione zdjęcie i zgryz bo się bała , że jej go nie przyjmą bo na zdjęciu wyglądała na mniej niż 50.....fotograf ciut poszalał chyba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kamila66 23:38, 26 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dzisiaj spotkałam w szpitalu Panią w poważnym wieku bo w roku 53 już ślub brała, a gdyby mi nie powiedziała dałabym Jej w realu jakieś 60 może ciut +....szła potem dowód wymieniać na bezterminowy już i miała świeżo zrobione zdjęcie i zgryz bo się bała , że jej go nie przyjmą bo na zdjęciu wyglądała na mniej niż 50.....fotograf ciut poszalał chyba


Ja się tak dałam nabrać mojemu M jak go poznałam miał 39 lat dawałam mu 30 jest starszy ode mnie o 14 lat. Sąsiad jak się dowiedział, że między nami taka różnica zapytał kto jest starszy. Zabolało ale mnie





____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
zszywka 23:48, 26 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Kamilo to sąsiad się mylił wyglądacie młodo i pasujecie do siebie Ja jeszcze nie mam tego problemu bo nawet 20tu lat jeszcze nie mam no ale urodzinki się zbliżają...

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
kamila66 23:53, 26 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
zszywka napisał(a)
Kamilo to sąsiad się mylił wyglądacie młodo i pasujecie do siebie Ja jeszcze nie mam tego problemu bo nawet 20tu lat jeszcze nie mam no ale urodzinki się zbliżają...

Pozdrawiam cieplutko


Rodzice eMusia też wyglądają młodo takie geny
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
zszywka 23:58, 26 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Takie geny są najlepsze mnie w sklepie też zawsze pytają o dowód, czasem jest to miłe ale czasem mnie to zirytuje : ) pewnie za kilka lat cieszyłabym się że taka sytuacja ma miejsce haha
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Filomena 08:05, 27 lis 2015


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
kamila66 napisał(a)


Teraz są inne czasy kiedyś 40 - stka to była już poważna Pani w garsonce której nie wiele wypada
Dzisiaj trudno odróżnić kto ma 30 a kto 50 z mężczyznami jest to samo


Dobrze,że nie mam garsonki, po tym poście miałabym problem z ich nałożeniem
Podobno statystycznie ludzie najczęściej wrzucają do sieci swój wizerunek.
Ciągle jest w nas potrzeba patrzenia komuś głęboko w oczy
pozdrawiam Kamilo
____________________
Filomena-w zielonej aptece
Anusia 08:10, 27 lis 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Nie widzę różnicy wiekowej między Wami no i tak ma być Mój e-M jest ode mnie młodszy o trzy lata a ja myślałam, że jest starszy hihi
____________________
Skandynawia po krzyżacku
kamila66 08:13, 27 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Filomena napisał(a)


Dobrze,że nie mam garsonki, po tym poście miałabym problem z ich nałożeniem
Podobno statystycznie ludzie najczęściej wrzucają do sieci swój wizerunek.
Ciągle jest w nas potrzeba patrzenia komuś głęboko w oczy
pozdrawiam Kamilo


Filemono bez obaw już nie szyją takich garsonek .

Całkiem niedawno moje starsze koleżanki wspominały te czasy Pan po 40 wielokrotnie miał wąsa
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
kamila66 08:18, 27 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Anusia napisał(a)
Nie widzę różnicy wiekowej między Wami no i tak ma być Mój e-M jest ode mnie młodszy o trzy lata a ja myślałam, że jest starszy hihi


Ja też jej nie widziałam dobrze, że najpierw dostałam strzałą Amora

Moja siostra jest starsza od M o 7 lat a ode mnie o 8 więc jeśliby ktoś miałby patrzeć na metrykę powinnyśmy wybrać na odwrót hehe
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
AnnaCh 08:47, 27 lis 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kamilko, śliczna z Was para Pięknie w trójkę wyglądacie.
Różnicy wieku w ogóle nie widać, widać M z rodzinki o dobrych genach. Też chyba z takiej pochodzę Mój tata ma 63 lata, a wszyscy dają mu jakieś 50 maksymalnie, a jego mama, to już w ogóle 85 lat, ciągle w biegu, fryzjer, kosmetyczka, swoje zęby i zero siwych włosów
Buziaki
P.S. A dzieciątko macie jedno?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies